2752
2734
عنوان

یک ساله پریودی هام عقب میفته دکترم نمیرم😶

| مشاهده متن کامل بحث + 264 بازدید | 27 پست
منم اینجوری شدم تقریبا 5ماهی میشه پنجشنبه می‌خوام برم دکتر زنان حتما برو شوخی بردار نیست

مشکلات سخت تری هم داشتم و دکتر نرفتم پنج شیش ماه یه چیز سفت بالای نافم بود. درد داشتم شدییید. خم نمیتونستم بشم حتی برا اونم دکتر نرفتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

از منی بشنو که ۳۰سالم هست از ۲۲سالگی دارم امپول هورمونی میزنم بخاطر نازایی و همش ریشه در همین تنبلی و پیگیر نبودن کارام داشته

عزیزم دکتر هم فایده نداره فقط و فقط اصلاح سبک فلورا تاجیک انجام بده خوب میشی بزن اینترنت فلورا بارداری پیجش میاد همه چی هم رایگان هست لایوهاش در مورد تنبلی رو ببین در مورد ذخیره هم هست انجام بده خوب خوب میشی

بشم چی میشه؟ خودم حدس شدیدم اینه کیست دارم ده سال قبلم داشتم ریز بودن ولی منظم بودم

یاعسه بشی تخمدان دیکه فعالیت نداره و دیگه باردارنمیشی

پیگیری کن گلم،درمان داره

وخدایی که بشددددت کافیست❣
آخه میکی۲روزه!!!!یعنی تخمدان هات فعالیتش خیلی کم شده حتماااابرودکتر،درمان میشه

اره خیلی هم بهم ریختس

مث اسی نرفتم دکتر بیخیال شدم اوایل خون ریزیم 4روز بود حدااقل بعد هی کم شد..شدلک ..الان همونی روزاول خون ریزی دارم به بعد نه

«همه چیز برای کسی که می داند چگونه صبر کند، به موقع اتفاق می افتد!  
خیلی هم چاقم و پف

اصلاح سبک تنها راه بی بازگشت هست و اصلا هیچ دکتری نمیری خود بخود بدن خودش خودش رو درمان میکنه تو تنبلی داری واسه اینه که حوصله نداری اول غذات رو درست کن کم کم بدنت بهتر میشه بعد هم طبیعتگردی و پیاده روی من ۳ناه انجام دادم ۲سال پریودم منظم شده بازم میخام شروع کنم 

پیش بهترین دکترا رفتم اینقد خرج کردم ولی فقط اصلاح سبک