2752
2734
عنوان

قد ۱۷۷ برای خانوم چطوره

| مشاهده متن کامل بحث + 31042 بازدید | 781 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو فیلما دیدم‌ کرم و نایلون به دور شکم و پهلو میبندن و ورزش میکنن

نایلون و کرم

چه فکر خوبی😐💖

ممنونم واقعا به فکر خودم نرسیده بود ترکیبش عالی میشه

میکاپ آرتیستتونم😁💖اگه سوالی راجب میکاپ یا شنیون و روتین پوست و مو دارین بپرسین راهنماییتون میکنم🪴🌈
2731
برا خودتم ❤️😌 ۳۱ سانت اختلاف قد ، کجاش خوبه 😐🤦🏻‍♀️😂😂  اختلاف قد ۱۰_۱۵ سانت خوبه ، بیشتر ...

اصن اوف😂🫶

۳۱ سانتم آره زیاده خدایی

ولی قشنگه

میتونی پیشش پاشنه بلند بپوشی

بچه هاتونم قد بلند و جذاب میشن🫠✨️

و در نهایت اونیکه هیچ چیزی برای از دست دادن نداره،،،همه چیزو به دست میاره😎https://abzarek.ir/service-p/msg/1783366💜😈
عزیزم کامنتا رو بخونی من هرکسیو که گفته قد کوتاه خوبه تایید کردم و بهشون گفتم که چقدر زیبان ولی اون ...

فقط شپا نیستی اونایی که قد بلندن میگن بقیه به ما حسودی میکننطرف نوشته هررر کی بگه خوب نیست حسودی میکنه

ولی من از خانوم بالای ۱۷۰ شنیدم گفته دوس ندارم اینقد بلند باشم

شاید یکی نظر واقعیشه

اره دیگه بپر بپر میکنم😂😂

حلقه بزن

پلانک

اسکوات یا همون اسکات

اینا خیلی تاثیر داره

و در نهایت اونیکه هیچ چیزی برای از دست دادن نداره،،،همه چیزو به دست میاره😎https://abzarek.ir/service-p/msg/1783366💜😈
اصن اوف😂🫶 ۳۱ سانتم آره زیاده خدایی ولی قشنگه میتونی پیشش پاشنه بلند بپوشی بچه هاتونم قد بلن ...

دیگه ردش کردم رفت ... 😅🤦🏻‍♀️

درخواست دوستی ممنوع❌حتی شما دوست عزیز‼️ بعضی وقتا باید تو زندگی رنج بکشی، نه بخاطر اینکه آدم بدی بودی، بلکه بخاطر اینکه درک نکردی کجا باید دست از خوب بودن برداری."👌🏻  تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨🩷🫠 
فقط شپا نیستی اونایی که قد بلندن میگن بقیه به ما حسودی میکننطرف نوشته هررر کی بگه خوب نیست حسودی میک ...

خب منم که چیزی نگفتم گفتم باشه

میکاپ آرتیستتونم😁💖اگه سوالی راجب میکاپ یا شنیون و روتین پوست و مو دارین بپرسین راهنماییتون میکنم🪴🌈