2737
2734

دکترا

شاغلم بخش خصوصی

مهندسی خوندم رشته خیلی سخت اونم دهه شصتیم تو دورانی خوندم که همش تو صف میلیونی کنکور بودم

الان دیگه تحصیلات تکمیلی کشک شده ولی من خیلی زحمت کشیدم

و ثمره اش در برابر زحمتش تقریبا هیچه

حسرتی که دارم اینه که کاش از شاخه وزارت بهداشت میخوندم حداقل شغلم تضمین می شد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

کارشناسی ارشد

شاغل

حسرت هیچ کار نکرده ای رو ندارم

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍 وقتی جواب ریپلای رو نمیدم دلیلش اینه : 1) بی احترامی در کلام (افرادی که سلامت روان ندارند به دنبال بی احترامی به دیگرانند)، 2) خشم در کلام (امام علی (ع) : اوج سبک مغزی، خشونت است)، 3) مشهود بودن حسادت در گفتار (امام علی (ع) : آفرین بر حسادت، چه عدالت پیشه است، پیش از همه صاحب خود را می کشد)، 4) عدم درک درست از پاسخ من به استاتر (امام علی (ع) : از سخن گفتن با کسی که گفتارت را نمیفهمد بپرهیز که تو را به ستوه می آورد)، 5) برداشت من اینه که فرد به دنبال بحث و جنجاله (مارک تواین : هرگز با احمق ها بحث نکنید، آنها اول سطح شما را تا سطح خودشان پایین می کشند، بعد با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند) و جمله آخر خطاب به کاربرانی که درباره کاربران دیگه تاپیک غیبت میزنن و کسانی که تو این تاپیک ها استارتر رو همراهی میکنن (امام علی (ع) : غیبت کردن آخرین تلاش افراد زبون و ناتوان است)

دکتری روانشناسی، شاغل بودم، روانشناس کودک و نیز مدیر یکی از کلینیک های روانی، در حال حاضر مراقبت از جسم و روان کودکم...بسیار بسیار خوشحالم برای تصمیمم...

چقدر حالم خوبه....خدا جون می خوام ببوسمت، اجازه هست!
2740
دکتری روانشناسی، شاغل بودم، روانشناس کودک و نیز مدیر یکی از کلینیک های روانی، در حال حاضر مراقبت از ...

به عنوان روانشناس کودک بیشتر درگیر چه مشکلی بودی از بچه ها؟ یعنی بیشتر بخاطر چه چیزی میومدن پیشت 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
به عنوان روانشناس کودک بیشتر درگیر چه مشکلی بودی از بچه ها؟ یعنی بیشتر بخاطر چه چیزی میومدن پیشت&nbs ...

متاسفانه شیوه ی تربیتی اشتباه، والدین تصور می کردند کودک دچار مشکله اما خود نیاز به درمان داشتند....

متاسفانه شیوه ی تربیتی اشتباه، والدین تصور می کردند کودک دچار مشکله اما خود نیاز به درمان داشتند....

من راستش بین بالینی و کودک موندم 🫠 چطور متوجه شدی کودک براتون مناسب بوده 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

لجبازی، افسردگی و اضطراب، ترس، که منشا اکثر آنها تربیت اشتباه والدین و نا آگاهی تربیتی بوده....

من راستش بین بالینی و کودک موندم 🫠 چطور متوجه شدی کودک براتون مناسب بوده 

بنده در دوران کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی بودم و استادی داشتیم که روانشناس کودک بودند و بسیار حاذق، از کلاس ایشون بسیار بهره و لذت می بردم، ایشون الگوی من بودند در دکتری، و نیز خودم به کودکان و مسائلشون بسیار علاقه مندم....

بنده در دوران کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی بودم و استادی داشتیم که روانشناس کودک بودند و بسیار حاذق ...

مرسی بابت پاسخگوییت 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40