2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بعد بلوغ دندان‌ها رو سرجاشون قرار میده اگر مشکل فکی خفیف  تا متوسط  بتشه یعی میکنن با ارتو حلش کنن ولی شدید باشه جراحی میکنن

قبل بلوغ امکان اصلاح ناهنجاری فک‌ها هست

۹ اسفند ۱۴۰۲ خاطره‌ی تلخ از دست دادن توست. دلگیرم ازت خدا                                                     هزاربار خاطراتت دوره کردم   هنوزم مرگت رو باور نکردم   تو نیستی خونه بی تو سوت و کوره     الهی خواهرم دورت بگردم
2731
یعنی چجوری میشه؟

ببین مثلاً من فک پایینم خیلییی کم جلو بود به تسبت بالا و درست شد 

اگه مشکل کوچیک داشته باشه فکت خود دکتر اینو برطرفش می‌کنه 

اما خب اگر مشکل بزرگی داشته باشه امکان داره بگه مثلا فکو باید جراحی کنی و فلان 

اگه مشکلیم نداشته باشه که چه بهتر هیچی نمیشه 

عروسِ شمسی به نی نی سایت بازگشت
2738
ارتودنسی ثابت بیشتر برای مرتب کردن و جلو عقب کردن دندون هاست و کمی هم میتونه رو فک تاثیر بذاره ولی ب ...

اخه من نمیخام‌شکل فک و اینام تغییر کنه  دوس دارم فقط میخام دندونام مرتب بشه دندونام ایراد زیادی نداره

ببین مثلاً من فک پایینم خیلییی کم جلو بود به تسبت بالا و درست شد  اگه مشکل کوچیک داشته باشه فک ...

اخه من نمیخام‌شکل فک و اینام تغییر کنه  دوس دارم فقط میخام دندونام مرتب بشه دندونام ایراد زیادی نداره

اخه من نمیخام‌شکل فک و اینام تغییر کنه  دوس دارم فقط میخام دندونام مرتب بشه دندونام ایراد زیادی ...

خب پس خود ارتودنس میفهمه وقتی فکت مشکلی نداره خودش کاریش نداره و چیزیش نمیشه

عروسِ شمسی به نی نی سایت بازگشت