2737
2734
عنوان

بی بی چکم مثبت شد

135 بازدید | 13 پست

سلام خانوما. من دیروز، دقیقا چهار هفته از آخرین پریودم گذشت. امروز بی بی چک زدم، مثبت بود.فردا میرم آزمایش بدم که مطمئن بشم. آیا بعدش لازمه برم دکتر؟ یا مثلا سونو بشم یا زوده؟ در ضمن با ذخیر ۰.۱ و اصلاح سبک رایگان پبج فلوا باردار شدم. بچه ها.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

مبارکت باشه عزیزم

من۶ هفته رفتم واسه دیدن ساک حاملگی و ۸ هفته رفتم واسه شنیدن صدای قلبش

در انتظار نی نی...هرکسی امضام را خوند واسم دعا کنه منم مامان بشم😭بلاخره منم مامان شدم،۹اسفند جواب تست مثبت شد،خدایا شکرت❤️❤️❤️دکترم بهم گفته ۵ فروردین بیا واسه شنیدن صدای قلبش...خداجونم کمک کن صدای قلبش را بشنوم و آروم بگیرم🥺 ...الهی من قربونش بشم، کنجد مامان را❤️🤗الهی من قربونت بشم ۵فروردین ساعت۲و ۱۰ دقیقه بود که صدای تالاپ تالاپ قلبش را شنیدم...خدایا هزار مرتبه شکر .....۳۰فروردین سونوnt انجام دادم و دکتر گفت سالمه سالمه و تو دلیم ی دختر👸 خوشگله...خدایا بابت نعمتی که بهم دادی هزار مرتبه شکرت،انشاءالله هرکسی منتظره هرچی زودتر همه این حال و روزها را مثل من ببینه و لذت ببره❤️
2740
برو برات سونو قلب و ازمایش های بارداری(برای پرونده بارداریت لازمه)و فولیک اسید و قرص ویتامین دی بنوی ...

خیلی ممنون عزیزم. چشم. اتفاقا ویتامین د تموم کردم

منم۳ماه اصلاح سبک انجام دادم فقط پریودم منظم شد خداروشکر و اعصاب و روانم بهتر شد ولی باردار نشدم

مطمئن باش مادر میشی. فقط بیخیالی پیشه کن. بهتر هم میشی. اصلا نگران نباشی عزیزم