2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2738
ابله مرغان بدن دردنمیاره

چرا داره قبل از اینکه دونه ها بریزه بیرون بدن درد شدید داری

حتـے فکـ کردنـ بهتـ عمـ خندهـ رو میارهـ رو لبامـ:)🦋🖇تو دلی من صحیح و سالم به دنیا بیای💙😍عاشقتم من پسرکوچولوم🥺😘

منم حس میکنم گرفتم

چون اطرافمون همه گرفتن😑

ولی من علائمم بیشتر به سرما خوردگی میخوره

بدن دردم ولی نه زیاد

سرم درد میکنه

بینیم کلا بستس با دهن نفس میکشم

تب ندارم و بدنم هم دون دون نشده

چندماه پیش که کاربری قبلیم (مامانجانم) ترکید من این کاربری رو ثبت کردم و اون موقع چون حال روحیم خوب بود واقعا انرژی مثبت بودم،نمیدونم کسی کاربری مامانجانم رو یادش هست یا نه اما عادتم بود که هرشب میومدم درمورد روزمرگی هام و حال خوب تاپیک میزدم یه وقتاییم افسانه یا داستان های واقعی میذاشتم. این اسم کاربریو انتخاب کردم چون با حال اون موقعم همخوانی داشت اما بعد یه مدت کوتاهی دوباره افسردگیم شدید شد و دوباره حالم بد شد و دیگه انرژی نداشتم که حال خودم رو خوب کنم و به بقیه منتقل کنم🥲اینکه دیگه این کاربریم مث کاربری قبلم نیس اینکه حال دلم خوب نیست و مشکلاتی دارم که اجازه نمیده انرژی مثبت باشم دست خودم نیست.اینکه بعصی از تاپیکام ناراحت کنندس هی نیایین بگین که برعکس اسمت پراز انرژی منفی هستی چون واقعا ناراحت میشم و هر کسی میدونه همه ادما یه جاهایی از زندگیشون غمی دارن که اجازه حال خوب رو بهشون نمیده🥲

چند سالته ؟

من ۲۲ سالم بود گرفتم اینقدر حالم بد بود که نگو ۳ روز کامل بدن درد شدید داشتم پشت خیلی درد میکرد طوری که صاف نمی تونستم بایستم بعد از ۳ روز دونه زد معلوم شد ابله مرغون گرفتم بدتر از اون دخترم ۵ ماهش بود شیر هم میدادم ولی خدارو شکر دخترم نگرفت 

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
چندسالته؟ من دخترم ۶سالشه دلم میخواد آبله مرغون بگیره چون تو بچگی هم سبک میگیرن و زود خوب میشن ه ...

عزیزم الان با واکسنایی که زدن همه نمیگیرن

اگرم بگیرن خیلی ضعیفه

چندماه پیش که کاربری قبلیم (مامانجانم) ترکید من این کاربری رو ثبت کردم و اون موقع چون حال روحیم خوب بود واقعا انرژی مثبت بودم،نمیدونم کسی کاربری مامانجانم رو یادش هست یا نه اما عادتم بود که هرشب میومدم درمورد روزمرگی هام و حال خوب تاپیک میزدم یه وقتاییم افسانه یا داستان های واقعی میذاشتم. این اسم کاربریو انتخاب کردم چون با حال اون موقعم همخوانی داشت اما بعد یه مدت کوتاهی دوباره افسردگیم شدید شد و دوباره حالم بد شد و دیگه انرژی نداشتم که حال خودم رو خوب کنم و به بقیه منتقل کنم🥲اینکه دیگه این کاربریم مث کاربری قبلم نیس اینکه حال دلم خوب نیست و مشکلاتی دارم که اجازه نمیده انرژی مثبت باشم دست خودم نیست.اینکه بعصی از تاپیکام ناراحت کنندس هی نیایین بگین که برعکس اسمت پراز انرژی منفی هستی چون واقعا ناراحت میشم و هر کسی میدونه همه ادما یه جاهایی از زندگیشون غمی دارن که اجازه حال خوب رو بهشون نمیده🥲
چندسالته؟ من دخترم ۶سالشه دلم میخواد آبله مرغون بگیره چون تو بچگی هم سبک میگیرن و زود خوب میشن ه ...

۲۸

من پسرم با هم گرفتیم

اون با آبریزش بینی و سرماخوردگی شروع شد

من ۳ روژ بدن درد

از دیشب تو سرم پر دونه شد

صورتم 

بدنم هنوز کم

منم پارسال گرفتم چون ادم سنش میره بالا زونا میگیره و کامل عفونت میگیره 

متاسفانه درمانی نداره 

فقط میتونی شربت هیدروکسیزین بخوری که یکم حساسیتو کم کنه 

منم از درد و خارش داشتم میمردمممم 

حتی ب حدی تب و عفونت داشتم که روز سومش بیهوش شدم 

پماد هم ب صورتت نزن که زخم هارو نرم کنه اینجوری زود تر میوفته و جاش چال میشه ... 

2706