2737
2739
عنوان

یعنی علت تب دخترم چی بود

32 بازدید | 5 پست

سه سالشه تو این سه سال هیچوقت تب اینجوری نمی‌کرد ی هفته ای هست سرفه می‌کنه بردم دکتر چندتا شربت داد خورد فایده نداشت دوباره چندتا شربت جدید داد خورد ی کم بهتر شده بود دیشب ساعت ۴ صبح دیدم داره تند تند نفس می‌کشه شک‌ کردم برای تب اندازه گرفتم با تب سنج دیجیتالی ۴۰ بود وای مردم فقط سریع همینجوری بغلش کردم رفتیم بیمارستان  ب بدبختی بهش سرم زدن بهتر شد اوردیمش همش میترسم میگم نکنه باز تکرار شه

خدای مهربونم خودت میدونی چی می‌خوام ازت خودت برام درستش کن که مهربونم خدای من..دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اولین با اینطور شد؟؟من نومیخوام نگرانت کنم ن هیچی...دختر منم از ۳ سالکی شروع شد تب ۴۰ درجه می‌کرد ک اصلا پایین نمیومد اوایل فقط آلرژی تشخیص دادن بعد ی دکتری گفت سندرم مارشال یا همون تب دوره ای هست هر ۳۳ روز انفاق میافتاد....گفت تا ۸ سالکی رد میشه و شکر خدا الان دخترم ۶ سالشه و تموم شده...تاریخ این تبش رو یادت باشه.و اینکه هیچ علائم دیگه ای نداره فقط تب و روزای آخر گلو التهابی میشه

✨️میشه برای عزیز آسمونی من فاتحه یا صلوات بفرستین....یا برای شادی و درآرامش بودنش دعا کنین🥀💔
2728
اولین با اینطور شد؟؟من نومیخوام نگرانت کنم ن هیچی...دختر منم از ۳ سالکی شروع شد تب ۴۰ درجه می‌کرد ک ...

اره یعنی نهایت نهایت تلاش ۳۸ یا ۳۹ بود 

خدای مهربونم خودت میدونی چی می‌خوام ازت خودت برام درستش کن که مهربونم خدای من..دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻