2737
2734
عنوان

بیمه زنان خانه دار😍

80 بازدید | 6 پست

بچه ها بیمه زنان خانه دار تامین احتماعی،کسی میریزه برا خودش؟

من ی سوال دارم،اگ الان من این بیمه رو بریزیم، بعدا خدای نکرده برای‌ همسر اتفاقی بیوفته، حقوق بازنشستگی مرد رو به زنش که خودش بیمه داره میدن عایا؟؟؟

و برعکس هم همینطور، اگ برای من اتفاقی بیوفته شوهرم خودش بازنشستگی داره، مال منم به شوهرم میدن یا نه دیگ؟

یعنی دوتا بازنشستگی از تامین اجتماعی میشه گرفت یا یکیشو خودش کنسل میکنه؟

برو و از بیمه سوال بپرس تا مطمئن بشی

خدایا شکرت که بعد از ۱۰ سال ماشین خریدیم❤️❤️بچه ها دعا کنین بتونیم از خودمون خونه و یه پسر سالم و صالح داشته باشیم منم دعاتون میکنم❤️❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بحث شوهر جداست ولی حقوق بازنشستگی شوهر تا زمان زنده بودن همسر داینی حین فوتش و دخترش که ازدواح نکرده ...

اها ینی حتی اگ خودمم بازنشستگی داشته باشم، باز برای همسرو میدن؟

برعکسشو نمیدونی؟ ک مال منو ب شوهرم میدن یا نه؟

اها ینی حتی اگ خودمم بازنشستگی داشته باشم، باز برای همسرو میدن؟ برعکسشو نمیدونی؟ ک مال منو ب شوهرم ...

برعکسش را نمیدونم‌ولی مطمعنم که بازنشسگی شهور را به زن میدن حتی اگه خودش بازنشسته باشه 

حمایت درمانی فقط تحت یه بیمه. هستین ولی بازنشسگی کسی هست که دو تا بازنشسگی بعلاوه بیمه عمر هم میکیره