2733
2734

با پسری که ۱ماه و خورده ای بود آشنا شده بودم  چند باری همو دیدیم خیلیی خیلیی از من خوشش می اومد  و منم روز به روز ازش بیشتر خوشم اومد خیلی باهم خوب بود رفتارمون حتی من بهش میگفتم چرا اصلا دعوای نداریم ما  اینقدر که باهم خوب بودیم بخدا چت هامونو بیارم بزارم چطور قربون صدقه میره چطور با محبت باهام حرف میزنه 

و کلا حرفاش یه جوریه که انگار دوستم داره 

یهو سرد شد 

بعد از اخرین چتمون شب بود فرداش از دیر سین کردن شروع شد با ۲۰/۱۵ ساعت تاخیر سین میکرد تا چند روز ادامه داشت منم صبوری کردم بعد حس کردم خیلی دارم اینجوری خار میشم نوشتم از آشنایی باهات خوشحال شدم 👋🏻 بعد بلاکش کردم حتی اونم سین نکرد 

چرا اخه یهو اینخوری شدددد چرااااا یعنی بخدا دیگه باورم شده عشقی وجود نداره 

🧘

🙄

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عشق زیر سه ماه ترشح هورمونه 

لایک نکنننننننننننننننننننننننننننننننننننننن{  🌱🤍ⲃ♡}الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم🧚‍♀️لطفا درخواست دوستی ندید 💙
2728

عشق وجود داره اما هر آدمی عاشق نیست

به زور منو بردن سر سفره عقد با پسرعموم...عشقم شب عقدم خودکشی کرد دنیام سیاه و تار شد تو تيمارستان بستری شدم و طلاقم داد و الان زن و بچه داره و من موندم و یه سنگ قبر سرد که همه آرزوم توش خوابیده..😔💔دروغه که میگن خاک سرده..

درخواستی ازتون نداشت که شما رد کنید؟!!

معتقدم آقایون جنس "مخالف" خانم ها نیستن، بلکه تنها جنسیتی "متفاوت" با اونها دارن و این تفاوت، نه تنها مانع اظهار نظر نیست، بلکه میتونه برای هر دو طرف، دربردارنده موارد آموزنده و مفیدی باشه
2740

یک ماه ؟؟

اسی احتمالن با عشقش کات بوده خواسته بیاد تو رابطه با کسی دیگه...خلاصه الان آشتی کردن و برگشته ..واس همین دیگه اهمیت نمیده ب شما..باز خوبه ی ماه بوده

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
2706