2733
2734
عنوان

دنیا دار مکافاته

| مشاهده متن کامل بحث + 624 بازدید | 51 پست
والا من نمیدونم پسرا الان نمیتونن زن بگیرن انقدر توقعا بالاست بعد چجوری یه مرد ایکبیری چند تا زن میگ ...

مرده زبون بازه مثلا خوش قیافست،بخدا یک رکعت نمازی قضا نیست،ماه رمضون یک روز رو بدون روزه نیست،ولی تنوع طلبه،فک کنم،نمیدونم بازم خدا به راه راست هدایتش کنه مردک احمق از خدا بیخبرو

شاد باش،این دشمنت رو غمگین میکنه 
از کجا بدونه ،مگه خداس 

وقتی میدونه تهش مرگه چرا نگران بچه هاش باشه ادم بعد از مرگ اونقدر این دنیا رو حقیر میبینه که نگران کسی نیست غیر از خودش مطمئن باش

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا من نمیدونم پسرا الان نمیتونن زن بگیرن انقدر توقعا بالاست بعد چجوری یه مرد ایکبیری چند تا زن میگ ...

پسرا دنبال دخترا خوشکل و با اصل و نسب میرن ولی اینجور مردا ه ر زه پسندن ،دنبال هر کی راه میافتن 

2731
شاید این طور باشه ،ولی بازم با مرده با عدالت رفتار نشده 

عدالت تو روز قیامته خواهرم♥️

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
خیلی ساله جداشده بچشو بهش ندادن. اون مرتیکه هم یه استان دیگه ست. هربار رفت واسه دیدن بچه ش فرارکردن. ...

وای عزیزم قلبم درد گرفت برای خواهرت خدا آرامش بده بهش ترسش رو کنار بزاره و دوباره ازدواج کنه بهتره همه که مثل هم نیستن امیدوارم بهترین ها براش رقم بخوره

آقایون به هیچ وجه درخواست دوستی ندین خسته شدیم از دست شما لااقل بزارید اینجا آسایش داشته باشیم 😤
وای عزیزم قلبم درد گرفت برای خواهرت خدا آرامش بده بهش ترسش رو کنار بزاره و دوباره ازدواج کنه بهتره ه ...

ممنون عزیزم ان شا الله خدا خودش یکیو واسش بفرسته ک خوشبختش کنه♥

♥لطفادعاکنیدامسال اول مهرمعلم شده باشم ان شا الله خیلی محتاج دعاتونم اجرتون باخدا وسیدالشهدا♥آرزو شده مشهد هم لک زده دلامون اما..یکی نیست ما رو یه حرم ببره  ای حرمت ملجأ در ماندگان دور مران از در و ، راهم بده لایق وصل تو که من نیستم اِذن به یک لحظه نگاهم بده رضاجان♥ السلام علَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ♥من تشنه رو جرعه آبم بده سلام دادم آقا جوابم بده از اون سفره فیض کربلا بیا روزی بی حسابم بده ♥گر نگاهی به ما کند زهرا دردها را دوا کند زهرا کم مخواه از عطای بسیارش کانچه خواهی عطا کند زهراصل الله علیک یافاطمه(س)   یاالله یا رَحمنُ یا رحیمُ یا مُقَلِّبَ القُلُوبِ ثبِّت قَلبِی عَلی دِینکَ♥الهی یا فاطر بحق حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها عجل لولیک الفرج ♥