2737
2734
عنوان

از پدر و مادرم متنفرم ای کاش میتوانستیم خودمون انتخاب کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 622 بازدید | 34 پست
علت دلیل؟

ایندمو هم دارن نابود میکنن.  سرکوفت میزنن

شعار من . باجاهیلین وارد بحث و جدل نشو یا سخن شما سر به اسمان خواهد رفت یا مثله انها خواهید شد 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
من تو روایات خوندم .که تو عالم ذَر....ما ن تنها پدر مادر بلکه دینمون هم خودمون انتخاب کردیم....

چرا همچین کردم😐

به تاپیکهای قبلا من اصلا اصلا اصلا نگاه نکن🙂. دیگه تا روز هشتم تیر نمیام اینجا.🙂
اره منم همینو میخاستم بنویسم

غلط کردیم 🤕🤒

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
2738
مریضیم کردن هر وقت بهشون احتیاج داشتم نبودن جلو شون اذیتم کردن حتی اهمیت هم ندادن

هر وقت ناراحتی و رنحی که بچه ها از کارهای پدر و مادرهاشون می کشند رو اینجا می بینم 

اونقدر می ترسم نکنه منم با حرف ها و رفتار هام کاری کنم که زندگی رو به کام بچه هام زهر مار کنم😔😔😔

چراعزیزم ناراحتی مگه چکارکردن

گذشته حال اینده امو نابود کردن 

شعار من . باجاهیلین وارد بحث و جدل نشو یا سخن شما سر به اسمان خواهد رفت یا مثله انها خواهید شد 

من که باور نمیکنم ی مدته باب شده ما اون موفهگع لا الا.... چشممون هم نمی‌دید دین انتخاب کردم 🙄

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
غلط کردیم 🤕🤒

😂😂

من ب نتیجه رسیدم که هیچ جوری نه ما میتونیم شبیه اونا بشیم نه اونا میتونن

پس تقریبا ی صلحی برقرار باید کرد البته طول میکشه این صلح ولی خب دیگه اونا پدرومادر ما هستن ما دیگه هر گوهی هستیم بچه ی اونا😂

دوستان رتبم از آخر ۲ شده😂تیکر هدف✌️
2706