2737
2739
عنوان

مادرایی ک بچه ۲ساله دارید بیاید🥺🥺🥺🥺مرمری ام

| مشاهده متن کامل بحث + 4759 بازدید | 171 پست
ساشه آرژی پلاس فور آور الرژی دارن بهش بچه هام و حالشون بد میشه😢😢

آرژی پلاس مگه تو هر سنی میشه داد؟دکتر داده؟میجم یعنی صفحات رشدشون زود بسته نشه!

حالا که خنده هامون از ته دل نیست غم هامون هم از ته دل نباشه...تیکر تولد پسرمه باردار نیستم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آرژی پلاس مگه تو هر سنی میشه داد؟دکتر داده؟میجم یعنی صفحات رشدشون زود بسته نشه!

بله گلم تجویز دکتره

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
نمیشه این مارکو نخری  فور اور خوب نیستا هرمیه ازداروخونه یه مارک خوب بخر

نه دیگه تجویز دکتره

یعنی چی هرمیه؟

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2731
مثل لدورا و ... دگ خب اگر تجویزخود دکتر پس بگیر

بازم متوجه نشدم

بیشتر توضیح بده برام

منم میخوام ببرم همسرم هیچ جوره نمیزاره پسرم مهر تولد ۴ سالگیشه تنها جمله ای که میگه بابا سُسُره دَد ...

حتما ببرش، همسرت رو راضی کن که همکاری کنه

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
2740
هیچی همونی که دکترش گفت بخر

کنجکاوووومممم کردددییی بگوووووووووووو😡😡😡

بچه های اطرافم عین بلبل حرف میزنن پسرمن هیچچچچ  همه میگن ببر گفتار درمان نمیدونم لازمه یا صبر ...

پسرمنم دقیق یادم نیس تاکی ولی مث پسرشما نامفهوم حرف میزد یه دفعه ای زبون واکرد شد بلبل 

طبقه بالای مادرشوهرم اینابودیم رفتیم یه جای دیگ خونه گرفتیم چندروز بعدش ک رفتیم خونشون پسرم ک حرف میزد اونا چشماشون چهارتاشده بود میگفتن این کی زبون بازکرده ما ندیدیم

همیشه هم مرغ مینا صدامیزنن!😂😍

بچه های اطرافم عین بلبل حرف میزنن پسرمن هیچچچچ  همه میگن ببر گفتار درمان نمیدونم لازمه یا صبر ...

مرمری جان تقریبا بچه هامون همسن هستن دخترمنم اصلا قابل قیاس با بزرگه نیست.بزرگه خیلی زرنگتر و سالم تر از لحاظ بدنی بود ولی این یکی نه.من دکتر زیاد بردم همشون میگن من خیلی عجولم و الان زوده.اینم بگم پسر خواهرشوهرم ۶سالش بود همیشه با اشاره حرف میزد وقتی هم کلمه میگفت منکه اصلا نمی فهمیدم همش من درآوردی و لکنتی.بعد مدرسه رفتن زبونش ۶مترشد الان ده سالشه هرجا باشه شوهرم نمیاد میگه محمد مغز برام نمیزاره😅

من حسابم زِ همه مردم این شهر جداست/من امیدم به خدا، بعدِ خدا هم به خداست

پسر منم دو سال و نیمشه در همین حد حرف میزنه حتی جمله های دو کلمه ایم نمیگه منم واقعا نگرانم 

خواهرزاده خودم چهارماه ازش کوچیکتره عین بلبل حرف میزنه اما پسر خواهرشوهرمم مثل پسر منه حرف نمیزنه

منم نگرانم 

فرمان پذیریش خوبه فقط حرف نزدنش خیلی عصبیم میکنه🥺

تو تکه ای از من نیستی تو تمام منی  
ببین با بچه های اطرافمم فرق داره اونا عین بلبل حرف میزنن دیروز یکی بمن گفت ببر گفتار درمان خیلی عقب ...

پسر منم همینجور بود 

من تا۴ سالگی صبر کردم کلمه هاتش زیاد شد ولی همه خراب

دقیقا مث کلمات پسر

بردم گفتار درمانی ۳ ماه،هفته ای دوبار الان همه چی میگه

اگه میدونستم که تو این مدت کم جواب میده قطعا زودتر میبردم

شما هم حتما یه جلسه ببر گفتار درمان ببین نظرش چیه

بچه های ما اختلال تلفظ دارن سریع اوکی میشن ولی با گفتار درمانی فقط

2706