2733
2734

چون بخاطر شرایط موقعیتش دخترای زیادی میان سمتش و اون اینجوری خودشو دست بالا میگیره ..من اینم انچنانییم همه آرزو منو دارن ..بعد ناز طرفشو نکشه وقتی از هم جدان یا ناراحتن

قسم ب روزی ک دلت را شکستن مرحمی نداری جز خدایت😔🖤♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
همون پثرا گداشم جاخالی اونی ک دوستش داره رو حسن نمیکنن اینکه دگ بحثش فرق داره پولداره و دورشم شلوغ

میگی زود فراموش میکنهد

. ولی دختر دروش زیاده 

اره دورمون زیاده 

البته بشرطی مث خدشون بتونیم هول باشیم  ک نمیتونم زرتی دل میبندیم

این کاربری دست ۳نفره، وقتی ج کامنت میدین در کنارش لایکم نکنید! 
2740
اره دورمون زیاده  البته بشرطی مث خدشون بتونیم هول باشیم  ک نمیتونم زرتی دل میبندیم

فک نکنم مثل من پیدا کنه ...از من خوشگل تر هست 

ولی از مهربونم تر براش نیست ...من هم مودب بودم ..هم چشم دنبال مال منالش نبود ...اون دخترای خشکل وقتی عاشقش میشن چون وضع اش خوبه 

اره دورمون زیاده  البته بشرطی مث خدشون بتونیم هول باشیم  ک نمیتونم زرتی دل میبندیم

من حاضر بودم ...باهاش با نون ماست بکذرونم ...ولی داشته باشمش

دختر چت شده از یکی که عاشقشی داری دل می‌کنی و با یکی ازدواج می‌کنی که دوسش نداری. لطفا اگه نامزد تو دوست نداری ردش کن بره چون همه چیزش به چشمت بدمیاد با زندگی خودت و اون بازی نکن بزار یکمی از جدایی با عشقت بگذره بعد به ازدواج فکر کن اینجوری باچشم باز انتخاب می‌کنی البته که انتخابت هم دلچسب تر میشه

💚 صلوات برای سلامتی نی نیم❤ الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم