2733
2734

شهر غریب ازدواج کردم،  کسی نیست کمکم کنه 

همسرم نمیزاره کمکی بیارم هرچی اصرارمیکنم میگه نه

رو نظم و تمیزی خونه هم وسواسم

کار انلاین هم دارم (ادمین) روزی 4ساعت وقتمو میگیره ولی شوهرم نمیدونه.  

بنظرتون چجوری و با چه سیاستی میتونم ازش کمک بگیرم

بچه یکساله هم دارم ک اونم کارمو سخت تر کرده چون خوابش اصلا تنظیم نیست 

من جات بودم وسواس تمیزی خونه رو ول میکردم ن اینکه بترکه ولی وسواسم نمیشدم

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

برنامه ریزی کن ی دفتر برای کارات جدا بذار.شوهر داری و بچه داری و خونه داری😪مردا ی شغل دارن ما چند شغل

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
2740

وسواس نباش رو‌خونت ولی تمیز باش

خونه ای که بوه کوچیک هست هیشکی سر زده نمیره و اینکه سخت نگیر الان قشنگترین دورانته 

بچه های الان همشون همینن خوابشون تنطیم نیست برای تمظیم خوابش باید ساعتی ک مد نظرته تی وی و برقا رو خاموش کنی و‌خودتم لزنی به خواب و توجه داشته لاش زود لخوابه زودم بیدار میسه

شغلمو بزارم کنار؟ 

بستگی به توان خودت داره واقعا بچه داری سخته من کار خونه هم نمیتونستم درست حسابی انجام بدم

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
خونم کوچیکه یکساعت کارنکنم مبترکه

خب بذا بترکه تا کمکت کنه

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2706