2733
2734

یکاری دارم اگه نخوایتین قبول نکنید کوتاه مثل استخاره در عوص منم براتون یاسین میخونم لطفااا خیلی درموندم

برای شفا من یه 🌹حمد🌹میخونید لطفا 🥺😭💔🙏                    حذف تاپیک

من نماز میخونم وقتی نماز نافله میخونم اکثرا دعام استجابت میشه شما هم میتونید نماز نافله مغرب بخونید . من هروقت خوندم حتما یادتون میکنم اگه یادم باشه ( البته توی دعاهام میگم اگه کسی خواسته دعاش کنم خدا حاجت رواشون کنه )

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

فردا برات سرنمااز دعا میکنم

الهی خیر ببینی گلم هم راستش میخوام دعام کنید هم یکاری دارم اگه نماز خونید و دعاتون گیراس بگم انجام بدین برام قبول میکنید ؟

2728
من نماز میخونم وقتی نماز نافله میخونم اکثرا دعام استجابت میشه شما هم میتونید نماز نافله مغرب بخونید ...

الاماسیا دعا برا حاجت مادرم دعا کن بی‌زحمت الهی که همیشه سلامت و خوشبخت باشی

برای حاجتم اگه میشه یه صلوات بفرس قربة الي الله🌸
خب برات دعا میکنم من همیشه نمازخوندم

اونکارم اینه که 

هر شب۶ تا سوره خیلی کوتاه اندازه حمد سوره قرانه هر کدوم ۷ بار  ،بخونی بعد سوال من بپرسی و بلافاصله بخوابی ،۷ شب ،تو خواب جواب سوال من میدن اگه اوم خوبی باشی نماز خون باشیو دعات گیرا اینا ممکنه تو خواب بیان بهت نشون بدن ..

عزیزم اوضاع زندگیم داعون نه جسمم سالم نه زندگیم رو به راه هزار تا 

الاماسیا دعا برا حاجت مادرم دعا کن بی‌زحمت الهی که همیشه سلامت و خوشبخت باشی

عزیزم الاماسیا رو متوجه نشدم . اما چشم حتما دعا میکنم موقع نافله اگه یادم موند . ممنونم به خاطر دعاتون 🌸

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟
2740
اونکارم اینه که  هر شب۶ تا سوره خیلی کوتاه اندازه حمد سوره قرانه هر کدوم ۷ بار  ،بخونی بع ...

من خودمم هزارتا دردوبلا دادم 

برات دعا میکنم انشالله مشکلاتت خداحل کنه 

ببخشید من خیلی سرم شلوغه

به حکمتش دل بسپار(خدا)
من خودمم هزارتا دردوبلا دادم  برات دعا میکنم انشالله مشکلاتت خداحل کنه  ببخشید من خیلی س ...

باشه گلم خیر ببینی عزیزم انشالله شما زندگیتون رو به راه شه

ممنونم هممون سختی داریم خیلی سختیا کشیدم  خودت نمازنمیخونی؟

من نه خونم یکمی نجاست داره خودمم مریصم جون این ندادم اینهمه چیز بشوزم بخوامم بخونم انقدر اینور اونور میرم زانوم مشکل داره زده میشم...

من نه خونم یکمی نجاست داره خودمم مریصم جون این ندادم اینهمه چیز بشوزم بخوامم بخونم انقدر اینور اونور ...

اینا هیچکدوم دلیل برنخوندن نماز نمیشه 

من تو بیمارستان خوندم سرپا خوندم نمیتونستم دولا بشم 

رگ گرفته بودن دستام خونی بودن نجس بودن اشکال نداره بخون

به حکمتش دل بسپار(خدا)
اینا هیچکدوم دلیل برنخوندن نماز نمیشه  من تو بیمارستان خوندم سرپا خوندم نمیتونستم دولا بشم&nbs ...

اخه زحمت الکیه قبول نمیشه که 

2706