2737
2734
عنوان

یکی از چشمام اینطوری شده😔

231 بازدید | 27 پست

سلام خانما من امروز فشار عصبی زیادی داشتم امشب یکی از چشام یه حالت جرقه و برق داره نمیدونم چطور بگم یهو تو دید چشمم یه چیزی مثل نبض و حرکت سریع اتفاق میفته یعنی یه قسمتی رو ک میبینم مثل برق و لرزش ازش رد میشه بنظرتون چیز جدیه یا برطرف میشه؟کسی تابحال این اتفاق براش افتاده

خیلی سخت است به کسی که آتش گرفته است توضیح بدهی که نباید بدود :)))) همه ی چیزهای از دست رفته یک روز برمیگردند اما درست وقتی که یاد میگیریم چطور بدون آن ها زندگی کنیم:)))

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خوب میشه 

ممنون عزیزم نگران بودم

خیلی سخت است به کسی که آتش گرفته است توضیح بدهی که نباید بدود :)))) همه ی چیزهای از دست رفته یک روز برمیگردند اما درست وقتی که یاد میگیریم چطور بدون آن ها زندگی کنیم:)))
2740

این اتفاق قبلا واسه من افتاده 

یکی از دندونای جلوییم وضعش خراب بود کیست داشت بعد من رفته بودم لیزر صورت و خیلی شدید درد کرد اون قسمت 

بعد برگشتن همش اینجوری میشدم 

برو دکتر حتما شیکیه معاینه شه تاخیر ننداز سریعععععغعععع ممکنه مایع شبکه جدا شده باشه

عزیزم بخاطر چی این اتفاق میفته؟

‌قبلا اینطوری شدی ؟ ضربه نخورده؟

سعی کن بخابی . صبح پاشدی ببین چجوریه اگه مال اعصاب باشه خیلی بده من وقتی استرس شدید میگرفتم یکی از چشمام پلکش میزد تا یکم که فکرم آزاد میشد بعد آروم میشد 

2706