2733
2734
عنوان

برای خواهر بزرگترم قراره آیفون ۱۳ بخرن ولی من....

| مشاهده متن کامل بحث + 322 بازدید | 35 پست
عزیزم خب اون ازت بزرگ تر هستش  معمولا تو خانواده ها بخوان چیزی بگیرن اول برای بزرگتره میگیرن ...

این قانونو کی گذاشته؟😕

خب بچه کوچیک تر سنش کمتره بیشتر اذیت میشه 

خانواده خودمم بع این قانون نانوشته پایبدن متاسفانه

تصور کن خدا با آن همه عظمتش دوستت دارد....💚        غیبت کردن 🔞یعنی به کسی که آبروش رو پیش تو گرو گذاشته خیانت میکنی....🔞                                           💚 از سه چهار سالگی میومدم هیأتت برا همین فکر میکردم ازون زمان عشقت به دلم افتاد ولی  اشتباه بود به قول سعدی همه عمر بر ندارم سر ازین خمار مستی   که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی....امام حسین جونم داستان عشق من به شما قدیمی تر از این حرفاست💚                                                                           ❤️دخترا عشقی که شما رو از خدا دور کنه اسمش عشق نیست....💔                                                                      منم مثل هر آدم منصف دیگه ای نگران حال بچه ها غزه هستم 😔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم من برای کسایی گذاشتم که ندیدن نظرشونو بگن  شما اگر دیدید و اذیتتون میکنه لطفا خارج بشین ...

آخه. میگی حسادت نمیکنم ولی وقتی 4 بار این تاپیکو میذاری من فقط به حسادتت فکر میکنم 🙄🙃

ماچ بهت ♥️

وَالـْـعـَـصـْـر کـِه بــی عـِشْـــقِ تـْـو، مـَن خُـسْـرانـَـم♥️
این قانونو کی گذاشته؟😕 خب بچه کوچیک تر سنش کمتره بیشتر اذیت میشه  خانواده خودمم بع این قانون ...

طرز فکر مسخره 

کوته فکر ایرانیا

احترام بذار  جون بزرگ‌تره

تو سرت بزنه چون بزرگ‌تره 

بیخیال بابا نمیتونیم بین بچه ها عدالت برقرار کمین یه بچه بیارین و بدبختشون نکنین

2731
این قانونو کی گذاشته؟😕 خب بچه کوچیک تر سنش کمتره بیشتر اذیت میشه  خانواده خودمم بع این قانون ...

منم نمیگم درسته که

ولی خب معمولا اینجوریه

منظورم اینه برای اسی هم میگیرن اما کمی دیر تر

دعا کنید حالم خوب شه..🤍

همیشه همینا که بیشتر اذیت میکنن بهتر میخان و برنده ترن و خصوصا اولی باشن من بهت کاااااااملا حق میدم این حسادت نیست باید فرق نزارن اونا که میگن حسود حاصرت یه ثانیه جای تو باشن؟

اسی برا منم پیش اومده همچین موردی 

بی خیال باش و خواهشا از پدر و مادرت دلگیر نشو 

تصور کن خدا با آن همه عظمتش دوستت دارد....💚        غیبت کردن 🔞یعنی به کسی که آبروش رو پیش تو گرو گذاشته خیانت میکنی....🔞                                           💚 از سه چهار سالگی میومدم هیأتت برا همین فکر میکردم ازون زمان عشقت به دلم افتاد ولی  اشتباه بود به قول سعدی همه عمر بر ندارم سر ازین خمار مستی   که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی....امام حسین جونم داستان عشق من به شما قدیمی تر از این حرفاست💚                                                                           ❤️دخترا عشقی که شما رو از خدا دور کنه اسمش عشق نیست....💔                                                                      منم مثل هر آدم منصف دیگه ای نگران حال بچه ها غزه هستم 😔
2740
همیشه همینا که بیشتر اذیت میکنن بهتر میخان و برنده ترن و خصوصا اولی باشن من بهت کاااااااملا حق میدم ...

حالا این قدر حسادتش رو تحریک نکن عزیزم.

من پدر و مادرم ماشین که گرفتن ذوق داشتم که برا دوتامونه ولی خودشون گفتن فلانی (اسم خواهرم)ماشینت مبارک باشه نه ماشبنتون...

الان خودشون اسرار دارن برم گواهینامه بگیرم ولی نمیرم 

حالا این قدر حسادتش رو تحریک نکن عزیزم.

عزیزم اومده اینجا دردل طاهرا تاپیک اولشم نیست بچم نیست که بخاد تحریک بشه اومده درددل عوص اینکه درکش کنی انگ حسادت بهش میچسبونی دلش شکسته و فرق گداشتن بینشون این آیا اسمش حسادته !!!ماهم ادمیم قلب داریم مگه میشه بی تفاوت باشه همه نمیتون باهاش یه نوع برخورد داشته باشن 

حق داره واقعا خودتو بزار جاش فرق خیلی بده 

بله ناراحتی هم داره 

چیزی که من فکر میکنم اینه که خب خودش میگه خواهرش خیلی پدرمادرشو اذیت کرده من میگم شاید پدر مادرش با این کار میخوان اونو از سرکشی بندازن(استارتر ببخشید اینو گفتم واژه مناسبی به ذهنم نرسید )

و مورد دوم اینکه همونطور که خواهرش خبر نداره ک میخوان سوپرایزش کنن، شاید در آینده ایشونم سوپرایز کردن

و مورد سوم شاید اصلا میخوان همزمان برای اینم بخرن ولی خودش خبر نداره 

وَالـْـعـَـصـْـر کـِه بــی عـِشْـــقِ تـْـو، مـَن خُـسْـرانـَـم♥️
عزیزم اومده اینجا دردل طاهرا تاپیک اولشم نیست بچم نیست که بخاد تحریک بشه اومده درددل عوص اینکه درکش ...

اسمش حسادته گلم برا خودمم پیش اومده تو پست بالایی نوشتم.

دیگع این قضیه بین پدر مادرای ایرانی جا افتاده کاریشم نمیشه کرد شاید نسل مابتونه عادلانه بین بچه ها رفتار کنه

بله ناراحتی هم داره  چیزی که من فکر میکنم اینه که خب خودش میگه خواهرش خیلی پدرمادرشو اذیت کرده ...

ایشون بهتر میدونه که انقدر ناراحته ما تو زندگیشون نیستیم ن بابا اتفاقا از دوست داشتنه باورکن 

2706