2733
2734

بعد از سه سال اقدام و پارسال یه سقط دردناک 

باز عکس رنگی و آزمایش و ذخیره تخمدان ۴/.امیدم از دست ندادم و به اقدامای مسخره ادامه دادم این ماه سه تا لتروزو از شب ۳-۷خوردم و اچ ام جی و آخرش شد یه فولی ۲۱و اچ سی جی زدم و رفتم اقدام امروز ۲۵سیکلم بود بازم بی بی چک منفی شد دیگه تست نمیزنم 

خدایا توکلم فقط به خودته
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

به امضات از ته قلب اعتقاد داشته باش

اتفاقا اعتقاد داشتم دیگه خسته شدم همسرم پول برا ای وی اف نمیده خرج نمیکنه یعنی موندم چی کار کنم دیگه حوصله هیچی نمونده برام 

با هر علامت شاد میشدم این سری گقتم اخ جون نوک سینم درد داره دیگه باردارم حالت تهوع دارم که اونم امروز منفی شذ

خدایا توکلم فقط به خودته
2742
خدا صدامونو میشنوه ایشالا که ماهم صاحب بچه میشیم 

انشالا 

البته خدا رو شکر من یه بچه دارم این برا دومیه 

تنها خواستم این بوده بچم یه خواهر برادر داشته باشه 

خدایا توکلم فقط به خودته
انشالا  البته خدا رو شکر من یه بچه دارم این برا دومیه  تنها خواستم این بوده بچم یه خواهر ...

خداحفظش کنه کاش منم یه دونه داشتم برام کافی بود هم خودم خیلی اذیتم هم بقیه با حرفاشون ناراحتم میکنن 

درد آدما رو عوض میکنه ⁦:⁠)⁩
خداحفظش کنه کاش منم یه دونه داشتم برام کافی بود هم خودم خیلی اذیتم هم بقیه با حرفاشون ناراحتم میکنن& ...

انشااا مادر میشی 

حرف بقیه مهم نباشه برات ببین کسی چیزی گقت توروش بگو امیدوارم روزی پا تو جا پای من بزاری راه هایی که برا این موضوع رفتم بری دیگه کسی جرات نمیکنه چیزی بگه 

همه از اه و نفرین میترسن 

و ادامه نمیدن 

برادر من نامزدیش بهم خورد یه دختر خاله بد ذاتم همش میگفت و همه جا مطرح می‌کرد منم تو جمع گقتم عزیزم هر کس حزف داداش من و میزنه انشااا بچه عزیزش همون درد و دچار شه دیگه بعذ اون کسی جرات اظهار نظر نداشت 

خدایا توکلم فقط به خودته
2740
انشااا مادر میشی  حرف بقیه مهم نباشه برات ببین کسی چیزی گقت توروش بگو امیدوارم روزی پا تو جا پ ...

مرسی گلم برات دعا میکنم شاید دعام گرفت تو یه نی نی ناز به جمع خانوادت اضافه کردی

درد آدما رو عوض میکنه ⁦:⁠)⁩