2733
2739
عنوان

من خیلی آدم پایه ایم...

112 بازدید | 17 پست

یعنی هرکی بگه تا جهنم بیا میام و به شدت سر قولایی که میدم هستم و حساسم 

اما بعضی از همکلاسی هام هستن حتی حاضر نیستن یه دونه عکسی که باهم گرفتیم تو گوشیشون رو برای آدم بفرستن....

تو باید دوست خودم می بودی 😅

منم کوروش شاه جهان شاه بزرگ شاه دادگر شاه سومر و اکد شاه چهار گوشه جهان ارتش من به آرامی وارد بابل شد نگذاشتم رنج و آزاری به مردم این شهر و این سرزمین وارد اید من برده داری را برانداختم، به بدبختی های آنان پایان بخشیدم(بخشی از منشور نامه کوروش بزرگ)کوروش شاه جهان شاه بزرگ شاه دادگر آسوده بخواب زیرا که ما بیداریم منم فرزند کوروش بزرگ منم یک ایرانی اصیل افتخارم وطنم.ایرانم ای ایرانم (کاربری از تاریخ ۸ اردیبهشت ۴۰۳ ساعت ۹ شب ماله من شد تایپک های قبل به من مربوط نیست)
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

چقد منی

ولی قبول داری خیلی بده یعنی پایه همه چی هستیم طرف رفیقمون باشه تنهاش نمیزاریم یه وقتایی کار بده ضربه میخوری میگه پایه ای میگی پس چی فک کردی😂😐

شب غم انگیز تو نیز بگذرد.    اما در این میان دلی ز دست میرود
2740
چقد منی ولی قبول داری خیلی بده یعنی پایه همه چی هستیم طرف رفیقمون باشه تنهاش نمیزاریم یه وقتایی کار ...

مثلا من خودم واسه کسایی که دوستشون دارم وقتم رو آزاد میکنم 

پیام هاشون رو در لحظه سین میزنم 

تو صفحه چتشون می مونم و سعی میکنم کاری کنم که حالشون خوب باشه 

ولی اونا چی؟

چ ربطی داشت؟ پایه بودن و عکس دادن 

منظورش اینه که پایس پای همه چی هس تنها نمیزاره ولی طرف حاظر نیس عکسی که توش هست رو برتش بفرسته منم از این دوستا داشتم میگف عکسارو برا کسی نفرستیا و..گفتم نترس خاستم بفرستم تو رو کات میکنم ولی ادم یجوری میشه مثلا رفیقیته تو براش میمیری ولی اون هنوز نشناختت

وای یعنی چی نمی فهمم اصلا

یعنی خانوم فکر کردن با فرستادن دو تا عکس خیلی بهم محبت کردن 

بعد دو هفته در عوض دو تا عکس ازم جزوه خواست منم فرستادم وقتی هم کارش تموم شد بلاکم کرد 

مثلا من خودم واسه کسایی که دوستشون دارم وقتم رو آزاد میکنم  پیام هاشون رو در لحظه سین میزنم&nb ...

بخداااااین توصیفات دیگه خود خودمنهههههه

اونا وقت کنن جوابمو میدادن ولی من ادمیم دوستم پیام بده زودی سین میزنم بگه حالم بده ژنگ میزنم میگنم بزار خرف بزنم حالت خوب بشه بگه سرما خوردم کلی پیگیر میشم و....

گاهی دلم شدیدا یکیو میخاد که عین خودم باشه دوستم بشه

منظورش اینه که پایس پای همه چی هس تنها نمیزاره ولی طرف حاظر نیس عکسی که توش هست رو برتش بفرسته منم ا ...

اصلا بحث این که به کسی بفرستم نیست 

بحث اینه که اینقدر آدم مزخرفیه که فرستادن عکس رو مثل هدیه می‌دونه و بابتش هزار تا منت می‌ذاره و در آخر بلاک می‌کنه

2706