2737
2739
عنوان

اسباب کشی دارم کمک

1851 بازدید | 14 پست

سلام تا حالا اسباب کشی نکردم تو این شش سال که ازدواج کردم بلد نیستم از کحا شروع کنم جمع کردن و چه کارایی بکنم لطفا راهنماییم کنید ممنون

معمولا از یه اتاق شروع میکنن.با روزنامه بذار داخل کارتن.با ماژیکم رو کارتن بنویس وسایل کدوم قسمته

بعضی حرفها را" نباید زد"                                                 بعضی حرفها را" نباید خورد"                                                       بیچاره دل چه میکشد                     میان این" زد "و" خورد"

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من يه هفته قبل اسباب كشي  قهر كردم رفتم خونه بابام :| شوهرم بيچاره خودش همه رو جابه ج ...

درود بر تو بانوي پاكدامن😆

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊

توکابینت و بوفتو شروع کن به جمع کردن توی کارتن روی کارتن ها حتما بنویس وسایل برای کجاست توی کشوهاتو کمدهاتو همه رو خالی کن اخر سر میرسه به لوازم دم دستیت اوناروهم بزار تو کارتن   

موریانه ها حرامتان این تن که میخورید پر از حسرت های شیرین بود   
2738

اول سرویس چینی و شکستنیایی که خودشون جعبه دارن رو جمع کن

بعدش بقیه شکستنیای آشپزخونه

من اول از آشپزخونه جمع میکنم

جوری هم وسطاشون لباس و روزنامه میزارم که خداروشکر تا حالا چیزیم تو جابجایی نشکسته

❤زندگی 

من یه بار یکی پست گذاشت جامع نوشتم

اول هرچی وسایل برقی  آشپزخونه هست پاک کن بذار تو کارتنش بعد سرویس مهموناتو بشور تمیز خشک شد بذار تو نایلوندروشو ببند بذار تو کارتن دورشم با روزنامه یا پارچه بپیچ بعد بذار که نشکنه و روکارتن هم بنویس شکستنی آشپزخونه

بعد یخچال و گازتو تمیز بشور و سعی کن هرچی تو یخچال بخورین وچیزی جدید نخرین مثل گوشت

بعد از این کیسه پلاستیک بزرگا بگیر برا ظروف پلاستیک آشپزخونه بشور خشک کن بریز توش

بیا حال هرچی دکوری جمع کن بریز کارتن سعی کن دورش روزنامه بزنی رو کارتنش بنویسی چیه جمع کن 

بعد لباساتو بریز چمدون یا جای پتو ببند و اگه لباسای تو دراور سبکه و سنگین نیست همون بذار تو دراور چسب بزن کشو هارو

اسناد خونه شناسنامه و مدارک و طلا بذار توکیفت و یا جای مطمین و با خودت ببر

خورده ریز اتاق هم جمع کنیه کارتن

رختخواباتو بشور بذار جا رختخواب که هست توبازار و زیپشو ببند

وسایل حموم بریز تو کیسه وپلاستیک بزرگ مثل لگن اینا

خوب بعد بروخونه جدید و قبل رفتن تمیز کن و کابینتهاشو بشور یا دستمال بکش که رفتی فقط بچینی 

دیگه میتونی پلاستیک تق تقی بگیری دور وسایل چوبی یخچال ببندی 

سعکنید ا باربری بگیرید جای دوست و آشنا برا اسباب کشی 

زندگیمون شده ؛"اشکال نداره،از هیچی که بهتره
کاراتن وسایل برقیامو ریختم رفته ...اونارو چه کنم ....بعدش همه چیزو فقط به روزنامه بپیچم؟

روزنامه یا ازین نایلون حباب دارا که عالیه و وسایلت نمیشکنه

کارتن موزی بگیر از سوپر میوه ها و به سوپر مارکت سرکوچتون بسپر برات کارتوناشو نگه داره شب به شب برو کارتن جم کنی با شوهرت   

منو همسری یه بار رفتین کارتن گردی تازه کلی از کارتنای وسایلامو که قبلن ریخته بودم دور رو هم پیداکردم خیلی هم نو وتازه بودن   

2706