2737
2739

دوست صمیمی من با ۲۶سال سن بچه سقط کرده بعد شوهرش ساعت ۱۰شب از سرکار اومده تازه بهش سر بزنه 

چون خونه مامانشه دوستم 

صبح بچه سقط کرده آقا تازه اومده .چرا ؟ چون عقیده داره خانمش قویه و احساساتی برخورد نمیکنه 

دوستم پیش من کلی گریه کرد ولی وقتی شوهرش اومد تازه رفت استقبالش 

هرکاری خواستی بکنی هر چیزی خواستی بگی،خدا رو در نظر بگیر

قویمچون تواین دنیا همه بفکر خودشونن

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دوستت اصلا  قوی نیس فقط بی سیاسته وبا خودش تو رود وایسی گیر کرده 

اولین نشانه زنه قوی بودن سیاستشه

زندگی هیچ وقت آسون تر نمیشه تو قوی تر شو❤️🌱 واینکه بترس از بازی که فکر میکنی توش برنده ای👍
آدم باید بلد باشه کجاها قوی باشه و کجا وا بده 

💔🙂متاسفانه بلد نیستم

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎

منم همینجوریم.بچه سقط شد من دفعش کردم،زنگ خونمون رو زدن دیدم مهمونه،رفتم آرایش کردم اومدم شروع ب پذیرایی کردم،شوهرم پراش ریخته بود.ولی تا سالها بعد بخاطر بچه گریه کردم اما هیچوقت جلوی کسی نه،فقط وقتی تنهام.کلا بخاطر قوی بودن نیست،بخاطر تروماهای بچگیه ک همه بدبختیامون رو تنهایی میکشیم

2740

مرداباید خودشون درک داشته باشن،به قول افرین نازکش داری نازکن نداری پاهاتو روبه قبله درازکن 

من داشتم تو خونه سقط میکردم دورازجون این بچم ،شوهرم رفت اتاق درو بست من موندم تو پذیرایی کناربخاری خودم برای خودم زعفران دم کردم داشت جونم درمیومد اون گرفت خوابید نه اینکه ناراحت باشه یاعصبانی باشه نه کلا بیخیال بود 

سری دوم که سقط کردم برد منو گذاشت بیمارستان گوشیم پیشم بود باگریه وحال خراب رفته بودم ساعتها حتی زنگ نزد حالمو بپرسه