2737
2739
عنوان

بچه آوردن من به کسی ربطی داره؟

522 بازدید | 30 پست

چند روز دیگه زندگی مشترک منو شوهرم شروع میشه 

شوهرم میگه بعد از ۳ سال بچه دار بشیم 

ولی من تصمیم اینکه تا ۳۲ سالگی بچه نیارم یعنی ۱۰سال دیگه یا حداقل کم کم تا ۵ سال نیارم 

چون دلم میخاد از آرامش خونم از اندام خوب که بعد از زایمان تعقیر میکنه دوس دارم از اینا لذت ببرم 

اما تو حرف های خانوادم و خانواده شوهرم چندین بار متوجه شدم که دوس دارن چن ماه بعد از ازدواج بچه بیاریم 

ولی من بچه نمیارم کوتاه هم نمیام از تصمیم 

هرچی هم بشه هرچی هم بگن بچه نمیارم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بله به همسرتون فقط ربط دارع 

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
2742

چقدر بدم میاد از اینجور خانواده های بی فرهنگ 

درخواست دوستی ممنوع❌ سؤالی که باید تو تمام مراحل زندگی از خودت بپرسی: «اگه الان نه، پس کِی؟» 📚🩷تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨💕

این خودتون هستین که اجازه میدین راجب چه چیزایی درموردتون نظر بدن یا نه

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                      اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم

هرموقع خواستی بچه دار شی اول از ایندش و اینکه از پس مسئولیت هاش برمیای مطمئن شو

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•
2738

با خودته ولی پشیمون میشی بعد ده سال هم که بچه خواستی به سختی گیرت میاد ، کیفیت تخمک هم میاد پایین ، اعصاب و .. بماند

دُنبـالَم نَیـا ، اسیـر میشـي ... 🚶 ...                                      درخواستِ دوستي رَدِ 
2706