2737
2739

میشه بیاید کمک کنید یکی از آشناها یبوست داشت الان بعد از مدفوع خون میاد چکار کنم دارم میمیرم از استرس 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

ای بابا دیگه انقدم استرس نداره، منم ی مدت اینجوری شدم حتی گلاب ب روتون با دفع گاز معده هم خونریزی داشتم اونم شدید

با پماد انتی فیشر

شربتهای ملین و اصلاح تغذیه. بهتر شد، الانم اگ رعایت نکنم همونه

فقط 5 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ای بابا دیگه انقدم استرس نداره، منم ی مدت اینجوری شدم حتی گلاب ب روتون با دفع گاز معده هم خونریزی دا ...

پماد آنتی فیشر آنتی همروئید داده ملین هم پسیلیوم دادن قبلاً دوباره برگشته همون درد م ق ع د 

2740
اولا نگران‌نباش  دوم‌میری داروخانه پماد رکتول میگیری بدی بزنه تا خوب بشه  ب هیچ وجه یبوس ...

پماد رکتول دکتر زنان داده بود ولی خوب نبود استرسش داره میکشدتم نمیتونه راه بره نمیتونه درست دستشویی کنه منم نمیتونم جز دادن سبزی و ملین و قرص پروبیوتیک نمیتونم کاری کنم اینکه نمیتونم کاری کنم بیشتر داره اذیتم میکنه

اصلاح تغذیه منظورت چیه ؟ چه تغذیه هایی

مثلا ب من گفت روزی دوکیلو‌میوه سبزیجات بخور، روغن فقط زیتون

کاهو فراوان 

انجیر 

برنجو خیلیییی کم‌کن

نون سبوسدار 

روزی یک یا دوبارم تو لگن اب گرم بشینه 

ب مقعدش یکم روغن زیتون یا عسل شیاف کنه

تا زخم خوب بشه

البته کلونوسکوپی هم بره حتما

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مثلا ب من گفت روزی دوکیلو‌میوه سبزیجات بخور، روغن فقط زیتون کاهو فراوان  انجیر  برنجو خ ...

روغن زیتون ک برای مالش بدن هست بگیرم خوبه ؟ روغن زیتون مالشی با اونی که برای مقعد هست یکیه؟ عسل که بیشتر باعث میشی م ق ع د ش بچسبه بهم و درد بگیره

روغن زیتون ک برای مالش بدن هست بگیرم خوبه ؟ روغن زیتون مالشی با اونی که برای مقعد هست یکیه؟ عسل که ب ...

روغن زیتونو دکتر بهم گفت

باعث میشد زخم نرم بشه و شکم راحتتر کار کنه

روغن زیتون اصل با بو برا زخم بهتره 

ولی برا خوراکی بی بو بخر راحت تره

عسلم باعث بسته شدن زخم میشه و اینکه عفونت نکنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
روغن زیتون ک برای مالش بدن هست بگیرم خوبه ؟ روغن زیتون مالشی با اونی که برای مقعد هست یکیه؟ عسل که ب ...

نباید دیگه یبوست باشه 

یک راه دیگه داره اینو خودم تجربه کردم 

برو داروخانه دستگاه تنقیه بگیر قبل دستشویی تنقیه کنه رز استفاده تو بروشور هست احازه نمیده زخم باز بشه و کم کم خوب میشه حدود یک ماه کشید اما خوب خوب شد مال من 

پماد رکتول و روغن زیتون و چیزهایی که دوستم بالا گفت انجام بده در کنارش

فعلا امضا ندارم
2706