2737
2739

قبلنم گفتم چون تاپیک های خیان*ت پربازدیده خیلیا به دروغ همچین تاپیک های چرتی میزنن. تازه اینجوری هم ذهنیت بقیه مجردا رو خراب میکنن.

❌️باور نکنید.❌️

حامی سفت وسخت محیط زیست🌱خواهش میکنم طبیعت رو تمیز نگه دارین و زباله توی خیابان نریزید.کشورهای اروپایی به همین دلیل تمیزن.چون مردمشون رعایت میکنن.🥰....خدایااا ازت خواهش میکنم کمکم کن،نمازهام هرگز قضا نشه و پوشیده باشم.مثل مروارید داخل صدف.♥️🥺

حالا بیچاره اونایی ک میان ی چیز خوب تعریف می‌کنند ی جوری میتوپن بهش

اگر از بلندای آسمان بترسی، نمی‌توانی مالکِ ماه شوی! 🌖✨        .. کاربریه دوتا دوست ..                       
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا بیچاره اونایی ک میان ی چیز خوب تعریف می‌کنند ی جوری میتوپن بهش

دقیقا اصلا تاپیکشون یک صفحه بیشتر هم نمیشه🌱.

یه بار تاپیک زدم بیاین از خوبی همسراتون بگین تا جو سایت عوض بشه و خودتون حالتون خوب بشه.یکی گفت خوبی همسر ما به تو چه😂🌱

حامی سفت وسخت محیط زیست🌱خواهش میکنم طبیعت رو تمیز نگه دارین و زباله توی خیابان نریزید.کشورهای اروپایی به همین دلیل تمیزن.چون مردمشون رعایت میکنن.🥰....خدایااا ازت خواهش میکنم کمکم کن،نمازهام هرگز قضا نشه و پوشیده باشم.مثل مروارید داخل صدف.♥️🥺
2731
ما که خودمون مجرد خیانت دیده هستیم😐

ای وای🥺

چجوری اخه؟