2737
2734
عنوان

در مورد تایپک قبلم هست تجاوز.‌

195 بازدید | 11 پست

بعضیا طوری رفتار میکنن که انگاری من دوست دارم لمس بشم  من نه خیلی خوشگلم نه خیلی خوش اندام  این اتفاقات برام پیش اومده نمیتونم با یک آقا صبحت کنم استرس میگیرم با اینکه شوهر دارم با بچه بجز شوهرم ‌‌...

وقتی یکی بهم تکه میندازه من خشک میشم ضربان قلبم می‌ره بالا. اینا همش به کنار من همین تازگی رفتم دندون پزشکی آقا دکتر جوون بود خدا لعنتش کنه خیر نبینه من رو صندلی‌ خوابید بودم این آقا خودشو میمالند به من حسش کردم حالم بد شد به کی می‌تونم بگم به شوهرم دعوا میشد  ....   روی روانم تاثیر گذاشته بنظرتون بجز مشاوره چیکار کنم حالم خوب بشه  

منم کوروش شاه جهان شاه بزرگ شاه دادگر شاه سومر و اکد شاه چهار گوشه جهان ارتش من به آرامی وارد بابل شد نگذاشتم رنج و آزاری به مردم این شهر و این سرزمین وارد اید من برده داری را برانداختم، به بدبختی های آنان پایان بخشیدم(بخشی از منشور نامه کوروش بزرگ)کوروش شاه جهان شاه بزرگ شاه دادگر آسوده بخواب زیرا که ما بیداریم منم فرزند کوروش بزرگ منم یک ایرانی اصیل افتخارم وطنم.ایرانم ای ایرانم (کاربری از تاریخ ۸ اردیبهشت ۴۰۳ ساعت ۹ شب ماله من شد تایپک های قبل به من مربوط نیست)

اینجا همینه خیلیا علیه همجنس خودشونن

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

حساسیتت رو ب مرور کمتر کن تا اذیت نشی

بهشون اهمیت نده ری اکشن نداشته باش در مقابلشون

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
دکتر دندون پزشک مجبوره که بدنش به بدن شما تماس داشته باشه من دندون پزشک زن هم که میرم همینجوری  ...

درسته چندین بار رفتم برای ارتودنسی ولی مث این آقا نبود 

میدونید به چه دلیل میگم من هر وقت میرفتم ازم سوال عجب می‌پرسید  تا اینکه گفتم شوهرم دارم گفت شوهر. داری گفتم بله گفت دروغ میگی گفتم من حلقه دستمه گفت همه میندازن بعد دوستم گفت آره شوهر داره 

بعد اون یکبار دیگه دیدمش همچین کاری رو انجام داد و کاملآ راست کرده بود که خودشو کشید کنار رفت ت اتاق دیگه من به این دلایل میگم عزیزم 

2740