2733
2739

از کی میذاره؟

منــ تـورا بـا خــونـ دلــ از یـــــاد بـردم لـطـفــ کـنـــ هــرکجـــا چشـمتــ بهـ منــ افتـــــاد کـــج کنـــ راهــ را
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ایشالله در شبکه آیفیلم تخته بشه با این سریالاش که سالی ۷۰۰ بار پخش میشه

واسه کسی که دکترا گفتن هیچوقت نمیتونی طبیعی باردار بشی یه آی وی اف نا موفقم داره دیگه هم پول آی وی اف نداره بچه هم خیلی دوست داره چه دعایی میکنی؟ (معجزه میخوام فقط ازت خدا😪😪)
2728

احتمالا بعد از اینکه گیل دخت تموم بشه جای اون میذاره 

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم پس اگر دیگه ریپلای نکردم خودت درک کن برای چی بوده»

وای چ ساعت بدی!😐

منــ تـورا بـا خــونـ دلــ از یـــــاد بـردم لـطـفــ کـنـــ هــرکجـــا چشـمتــ بهـ منــ افتـــــاد کـــج کنـــ راهــ را
2740

نه من شبکه ای فیلم تو ایستا فالوش میکتم گفت که جایگزین مادرانه هست

لطفاً اگر مخالف نظرم هستی ریپ نزن که جوابگو نیستم❤درخواست دوستی هم ندین  قبول نمیکنم💛✋ 
نه من شبکه ای فیلم تو ایستا فالوش میکتم گفت که جایگزین مادرانه هست

آها 

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم پس اگر دیگه ریپلای نکردم خودت درک کن برای چی بوده»