2733
2734
اخه خیلی کار اشتباهی کردم حالم خیلی بده

عزیزم سعی کن ذهنتو مشغول کنی 

سعی کن تنها تو اتاقی جایی نمونی 

حواست باشه 

بعدم سعی کن از فست فود و ادویه ی گرم 

مثل فلفل و زنجبیل و دارچین و اینا خیلی کم استفاده کنی 

پیاز با غذات نخور 

دیگه اصلا برا کسی تعریف نکن 

ذهنتم مشغول کن انقد که خسته شی 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕
عزیزم میشه بگی چه دردایی؟

بله عرض کردم

به هم ریختن پریودی

بدفرم شدن و تیرگی اون ناحیه( چون ابزار جنسی و یا دست یا هر وسیله ای به غیر از اندام واقعی اون لطافت لازم رو نداره و به اون قسمت برخورد میکنه باعث از فرم افتادن و تیرگی اون ناحیه میشه)

ریزش مو( توی خودارضایی چون مثل رابطه جنسی طبیعی تحریک نمیشی و اغلب مجبوری خیال و تصور کنی و از طرفی ب ارگاسم رسیدن با هر وسیله ای ب غیر از آلت تناسلی زمان و انرژی و فشار بیشتری نیاز داره توان زیادی از بدنت میره و طبیعتا ضعف مو و ناخن اوایلش خیلی مشهوده)

درد گرفتن اندام تناسلی و رحم و تخمدان ات 

ضعف عضلات واژن بخاطر ارگاسم های شدید و غیر طبیعی ک بوجود میاد در مواقع حاد که اعتیاد ب سطح بالایی رسیده

لرزش دست ها بخاطر انرژی زیادی ک از دست دادی و

کل روز رو بی انرژی و بی حالی 

♡درد دل در دل بماند بهتر است♡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم ینی چ مشکلب قرارع ایجاد کنه برام ک میگی انسان وحشتناک از خودت ساختی؟

ببین جدای از دین و اینا از نظر پزشکی و علمی ثابت شده کلیییی بیماری کم کم میگیری معدت سرد میشه چشمت ضعیف میشه رنگ پریده میشی لاغر و ضعیف میشی خییییلی به بدنت آسیب میزنه تحقیق کنی متوجه میشی 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕
2731

در هر صورت وظیفه من به عنوان کسی که این راه رو رفته این بود ک بهت بگم 

جز پشیمونی و درد هیچی نداره من آدم مذهبی نیستم ک بگم اره گناه میکنی و اینا (بماند ک واقعا گناه ام هست) ولی با همون بار اول ام تاثیر منفی شو روی بدنت میزاره 

احتمالا دوستانی ام باشن که مخالف نظر من باشن و معتقد باشن که نه این عمل خیلی ام خوبه و... کاری ب این دوستان ندارم چون درنهایت منجر ب ترکیدن تاپیک میشه و هیچ کدوم ام قانع نمیشیم

فقط میتونم بگم من رو برنامه مس ب طلا خیلی کمک کرد و پاسخ خیلی از سوالاتی که جوابی براش نداشتم رو خوب و با دلایل علمی و منطقی داد 

امیدوارم دیگه این کار رو تکرار نکنی و همینجا ریشه شو قطع کنی 

بازم صلاح کار خویش خسروان دانند

یاعلی.

در هر صورت وظیفه من به عنوان کسی که این راه رو رفته این بود ک بهت بگم  جز پشیمونی و درد هیچی ن ...

ممنونم عزیزم خیلی لطف کردی خدا خیرت بده ولی ی سوالم دارم خودارضایی اگه چیزی داخل نره ب بکارت اسیب میزنه؟؟ مثلا همون بالش اسیب میزنه؟؟

ممنونم عزیزم خیلی لطف کردی خدا خیرت بده ولی ی سوالم دارم خودارضایی اگه چیزی داخل نره ب بکارت اسیب می ...

خواهش میکنم عزیزم

نه گلم تاوقتی که چیزی رو داخل واژنت نکردی هیچ اتفاقی نمیافته

اینم بگم 

با خودت نگی اوکی فقط ۳ ماه یه بار یا ۶ ماه یه بار انجام میدم عوارضی نداره

خودارضایی هیچوقت توی یک سطح نمیمونه شاید از لحاظ جسمی انجام ندی ولی ذهنت خیلی گسترش اش میده

با هر بار خودارضایی مقدار خیلی زیادی دوپامین آزاد میشه و هر بار از دفعه قبل کمتر و این باعث میشه شما اون لذت و حس خوب اولیه و نچشی و بخوای مجددا اون کار رو انجام بدی و خلاصه اگه انجام ام ندی ذهنت ولت نمیکنه و گرفتار اعتیادش میشی.

2740
@جوکوجیرانی     @آذین_مامان_علیرضا ‍  @ماری_هستمم_۲۰۰۴   & ...

قادون منه جیران

میشه برای شادی روح خواهرم صلوات بفرستی اگه فرستادی بگو منم برات بفرستم مهربونم )                                        مامانِ یه دخملِ فرفری 👧                                             شاعر میگه که "موهای فرفریت شده دلیل این زندگی "                                   آقا علی نین آروادی 😌                                                   به قول دکتر انوشه که میگه : گیریم عذرخواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی ؟!