2733
2739

من کم کاری تیروئید دارم 

بچه اولم هم دنیا اومد کم کاری تیروئید داشت و دو ماه قرص مصرف کرد و بعد از اون دو ماه خوب  شد الحمدلله 

بجه دومم شکر خدا کم کاری نداشت اصلا 

من کم کاری تیروئید دارم  بچه اولم هم دنیا اومد کم کاری تیروئید داشت و دو ماه قرص مصرف کرد و بع ...

از کجا فهمیدید که خوب شده؟

آزمایشش خوب بود؟

آخ میگن تا ۳سال باید قرص بخورن

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

از کجا فهمیدید که خوب شده؟ آزمایشش خوب بود؟ آخ میگن تا ۳سال باید قرص بخورن

دائم آزمایش میداد. دکتر بعد دو ماه گفت قرصو قطع کن ولی هر سه ماه آز مایش خون داد تا یک سالگیش. بعد ازون هم هر سال یک بار داره آزمایش خون میده تا الان که هفت سال و نیمه ست. الحمدلله که نیازی به دارو نشده تا الان. لب مرزه. 

ولی اینی که میگی تا سه سال باید دارو بخوره من هییچ موقع تا حالا نشنیدم با اینکه همیشه با مادرایی که بچه شون کم کاری تیروئید دارن در ارتباط بودم تو این هفت سال. 

2728
دائم آزمایش میداد. دکتر بعد دو ماه گفت قرصو قطع کن ولی هر سه ماه آز مایش خون داد تا یک سالگیش. بعد ا ...

و اینکه واسه تیروئید پیش متخصص اطفال نباید بری. حتما باید پیش متخصص یا فوق تخصص غدد بری و چه بهتر که متخصص غدد اطفال باشه. 

دائم آزمایش میداد. دکتر بعد دو ماه گفت قرصو قطع کن ولی هر سه ماه آز مایش خون داد تا یک سالگیش. بعد ا ...

بچه منم از بدو تولد آزمایشش رو مرز بود

بعدش دکتر گفت تا ۳سال قرص باید بخوره

بع ۱ماه قطع میکنیم ببینیم خوبه یا نه.همش به خودم میگم شاید اصلا قرص لازم نیست 

باید قطع کنم تا بفهمم 

و اینکه واسه تیروئید پیش متخصص اطفال نباید بری. حتما باید پیش متخصص یا فوق تخصص غدد بری و چه بهتر که ...

بله غدد

یادتون نیست آزمایشی آخری تی اس اچ چندبود؟که گفت قطع کنید قرص

2738
بچه منم از بدو تولد آزمایشش رو مرز بود بعدش دکتر گفت تا ۳سال قرص باید بخوره بع ۱ماه قطع میکنیم ببی ...

ننننه به هییییچ عنوان سر خود قرص زو قطع نکن. بذار فقط با دستور پزشک باشه. 

بله غدد یادتون نیست آزمایشی آخری تی اس اچ چندبود؟که گفت قطع کنید قرص

مال هفت سال و نیم پیشه درست یادم نیست. ولی فکر میکنم چهار و نیم بود. 

موقع تولدش 9 بود. 

واسه بجه ی شما با قرص و بدون قرص چنده؟ و چند وقتشه؟ 

ننننه به هییییچ عنوان سر خود قرص زو قطع نکن. بذار فقط با دستور پزشک باشه. 

بله ممنون.

راستی دخترتون از همه لحاظ خوبه؟

قد و هوش ؟

اولین تی اس اچ خ بالا بود نوزادی یا مرز؟

ساکن کجایی شما میشه دکتروتون رو به من معرفی کنید منم بچم تیروئید کم کار داره کاش بشه بهش دیگه قرص نداد 

1400/3/8اولین 🤪😜بیبی چکم مثبت شد،صدای گروپ😍💕 گروپ قلبشو 1400/4/5شنیدم🥰،1400/6/18فهمیدیم تو راهی🤰🏼مون دخمله💃قریِ،  و..اما مجدداً من و بیبی چک دوخطی، بیبی چکم در کمال ناباوری در تاریخ 1401/10/7🙈 اونم 6صبح با کلی استرس مثبت شد ومن کلی خوشحالم😍1401/11/3❤️صدای قلب کوچولوش رو شنیدم خیلی حس خوبیه😍🌈🥳،1402/1/20فهمیدیم توراهیمون بازم یک دخمل بلا 🥲🤪هست ،من و بابایی عاشقتون هستیم 💐🌹برا خونه دار شدن،بهتر شدن زندگیم یک صلوات لطفاً 😘 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل لولیک فرج عاشقانه دوستت دارم کاش قدر بدونی s💕
ساکن کجایی شما میشه دکتروتون رو به من معرفی کنید منم بچم تیروئید کم کار داره کاش بشه بهش دیگه قرص ند ...

مشهدم عزیزم. 

دکتر من فاطمه عباسی بنازاده هستن. کوهسنگی ۶.ساختمان پزشکان نیکان. فوق تخصص غدد. 

دکترای دیگه ای هم اگر بخوای دکتر مرتضی تقوی و دکتر رحیم وکیلی هر دو متخصص غدد هستم دکترای خوب و معروف برای تیروئید. 

رحیم وکیلی فوق تخصص غدد و رشد کودکان هست.

2706