2737
2739

همیشه وقتی بیدار میشم تا موقعی که میخوام بخوابم یه اتفاقی یا یه چیزی هست که همیشه ناراحتم کنه و غمگین بشم

حتی بهترین روز زندگیم هم که باشه بازم یه اتفاقی پیش میاد که غمگین میشم 

چرا واقعا؟

کسی اینطوری هست؟

از این زندگی خستم...

https://www.instagram.com/reel/C6MuxrHi1sg/?igsh=MzRlODBiNWFlZA==

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند. رسول اکرم (ص)
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

هعی😔

۹ اسفند ۱۴۰۲ خاطره‌ی تلخ از دست دادن توست. دلگیرم ازت خدا                                                     هزاربار خاطراتت دوره کردم   هنوزم مرگت رو باور نکردم   تو نیستی خونه بی تو سوت و کوره     الهی خواهرم دورت بگردم

دنبال بهانه برای شادی باش 

هر روز ده تا از نعمت هاتو بنویس و بابتش خدارو شکر کن

هرکسی پیجمو فالو کنه براش آیت الکرسی میخونم berkenail2023  هرکسی فالو کرد ریپلای کنه بخونم براش 💗🙏
2740

ذهنت منفیه سعی کن مثبت فکر کنی . مثبت به دنیا نگاه کنی

تادیدی یه فکر بد به ذهنت میاد سعی کن ذهنتو منحرف کنی

حتی شده کوچکترین هدیه رو به خودت بده شده به یه لیوان چای تازه دم یا یه لیوان شربت خودتو مهمون کن به خودت اهمیت بده و خودتو دوست داشته باش

زندگی فقط اونجاش که شخصیتمون از باب اسفنجی به اختاپوس تغییر کرد😐😂