2733
2734

من یکساله اقدامم هرگز بیشتر از یکی دوروز عقب نمینداختم 

این ماه روز سومه که عقب افتاد پریم 

همیشه درد سینه داشتم این ماه اصلا درد ندارم 

دقیقا همین ماهم پری نشدم😓

بیبی چک زدم منفی بود 

پهلوهامم درد میگیره گاهی هردو طرفه 

کسی مثل من بوده؟

توروخدا بگین برا چیه تاحالا سابقه نداشت درد سینه نداشته باشم اصلا 

فقط میتونم بگم انشااله که باردار باشی 

منم اگه تا ۳و۴ماه دیگه باردار نشم میشه ۱سال اقدام

سخته🥲

خدایا شکرت بخاطر زندگیم🤲 خدایا کمکم کن مشکلمون حل بشه و به زودی بچه دار بشیم😍 من به قدرتت ایمان دارم🥰

وقتی تو اقدام هستی عقب وجلو انداختن پریودی نشانه خوبیه یعنی بدنت داره آماده باروری میشه حالام عجله نکن یا بارداری یاپریود میشی باید یه هفته صبر کنی بعدش بیبی چک بزن معلوم میشه

امیدوارم همه به نظرات هم احترام بزاریم  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

شاید بارداری بی بی چک ممکنه خطا داشته باشه

فقط 16 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
2731
وقتی تو اقدام هستی عقب وجلو انداختن پریودی نشانه خوبیه یعنی بدنت داره آماده باروری میشه حالام عجله ن ...

درد نداشتن سینه هم برا همونه؟اخه من یکساله اقدامم همچین چیزی نمیشد

2740
درد نداشتن سینه هم برا همونه؟اخه من یکساله اقدامم همچین چیزی نمیشد

انشالاه بارداری اینم بگم که تو بارداری سینه کناراش درد میگیره یعنی زیر بغلت اما توپریودی بالای سینه درد میگیره

دوتا زدم یکی دیشب یکی امروز صبح گفتم شاید شب درست نباشه ولی منفی بود🥲

پس جز صبر کردن راه دیگ ای نداری 😪

فقط 16 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
انشالاه بارداری اینم بگم که تو بارداری سینه کناراش درد میگیره یعنی زیر بغلت اما توپریودی بالای سینه ...

من کلا همه جاش درد میگرفت میخواست بترکه الان اصصصصصصصلا

من کلا همه جاش درد میگرفت میخواست بترکه الان اصصصصصصصلا

فقط صبر کن بیخیال باش اگه داره لانه گزینی میکنه استرس نداشته باش خیلی وقتا لقاح انجام میشه ولی لانه گذینی نمیشه بخاطر اینکه بدن آماده نیس پس آروم باش به خودت برس شاد باش