2737
2734
عنوان

افسردگی خواهرم بخاطر کنکور

271 بازدید | 26 پست

خواهرم  آدم درون گرایی هست کسی از نظر روحی. می تونه متن بگه بفرستم براش 

بلاکم کرده😑

ماجرا اینه که رو مشاورش کراش داشت که همکار من بود درس خوند ولی نه خیلی منم کمکش کردم بخونه یکم خوند رفت سر جلسه خراب کرد 

مامان وبابام کلی عصبی شدن که خراب کرده خواهرم میگه من خنگم ولم کنید من بی عرضه ام یک سال تموم نشستم درس خوندم هیچی نشدم دیپلمم عرضه داشته باشم خیلیه  من می خواستم دندون پزشک بشم ولی الان بهیارم نمیشم مامانمم گفت سارینا که ۲۴ ساعته بیرون بود دیروز میگفت آسون بوده ۸۰ درصد زده تو چکار میکردی این همه مدت تو خونه 

چکارش کنم متن بگین بفرستم گوشیش  با شماره دیگه ....

در اتاق بسته دیروز تاحالا ناهارم نخورده 

من هیچکس نیستم من میام اینجا روحیم خوب شده نه که خودم بهتون ثابت کنم 🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهش بگو هرکاری که عشقت میکشه انجام بده

به حرف هیچکس هم گوش نکن 

اگه میتونه بدون درس خوندن موفق بشه و پول دربیاره درسو بزاره کنار ولی اگه نه عرضشو نداره سعی کنه درس بخونه 

قد:۱۷۵    وزن اولیه ۹۴    وزن فعلی ۷۰    وزن هدف ۷۰   و تامامممممممممممممممم😄💪🏻💪🏻
2728

هر کی میگه اسون بود مطمین باش درصدش زیر ۲۰ درصده

چون تو ازمونا هیچی نمیزده اینو ۴ تا سوال حل کرده خوشحاله

درصورتی که بعضی سوالای ریاضی و شیمیش سخت بود

جقحقپق‌ینحیحیحسمسمحیحژحزحبحمفوفمبحفحقجی

خخ کاش خواهری مث تو داشتم

آنه ! تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت،وقتی روشنی چشم هایت در پشت پرده های مه آلود،اندوه پنهان بود .با من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکی ات ،از تنهایی معصومانه دستهایت ،آیا میدانی که در هجوم دردها و غم هایت ،ودر گیرو دار ملال آورِ دوران زندگی ات ،حقیقت زلالیِ دریاچه ی نقره ای نهفته بود؟ آنه اکنون آمده ام تا دستهایت را به پنجه طلایی خورشید دوستی بسپاری،در آبی بیکران مهربانی ها به پرواز درآیی ،و اینک آنه ! شکفتن و سبز شدن در انتظار توست ،در انتظار تو  ...💛🪴🍀🌿مینیمالیست 🧚‍♀آرزوهایم را به خدایی سپردم که یوسف را از ته چاه به پادشاهی رساند ...            💌 یادداشت های روزانه ام .

من کنکوری نیستم ولی امروز امتحانمو ۵۰.۵۰ دادم

لا اینکه کلاس رفتم و توی خونه تمرینم عالی بود

ولی میدونی؟ مشکلم این بود که شب امتحانی بودم

خواهرت نباید ضعف نشون بده. به جای اینکه گریه کنه بهتره بفهمه ضعفش کجا بوده، بشینه برای کنکور اینده بخونه. اگه نتایج نیومده که حق نداره ناراحت بشه. هر چی بهش فکر کنی همون میشه.

فقط 5 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم، تیکر آزمونمه؛ کاربری دست دو نفره ! :) 
2740
فقط تو میدونستی رو مشاورش کراش داشت؟ چ جالب دلم خواهر خواست😂😂

اره دیگه مامانم که می دونست نصفش میکرد😬

منم وسطاش فهمیدم دیگه کاریش نمی تونم بکنم 

بهش بگو انقدر به خودش تلقین نکنه هنوز تیر و نهایی ها هم هستن ، اگه از این فرصتاش استفاده نکنه بعدا حسرت همین روزا رو میخونه ، خیالش راحت اون فامیلتون یا دروغ گفته ۲۴ ساعت بیرونه یا فقط زده هاشو حساب کرده نتایج بیاد درصداش خیلی افت کرده

خخ کاش خواهری مث تو داشتم

بخدااا منم مبحث اصلی رو وِل کردم چسبیدم به اینکه خیلی ریلکس داره با کراشِ خواهرش کنار میاد😂

میشه یه صلوات واسم بفرستی؟اینو تو امضاء خیلیا دیدم گفتم منم امتحان کنم🙃
اره دیگه مامانم که می دونست نصفش میکرد😬 منم وسطاش فهمیدم دیگه کاریش نمی تونم بکنم 

ای جااااانِ دلممممم 🥲

خودش بهت گفت؟

بیا خواهرِ من شو🥰😂

من کنکوری نیستم ولی امروز امتحانمو ۵۰.۵۰ دادم لا اینکه کلاس رفتم و توی خونه تمرینم عالی بود ولی می ...

نه نتایج که الان نمیاد دیروز تازه آزمون داده 

اره منم میگم بشین برای تیر بخون 

ای جااااانِ دلممممم 🥲 خودش بهت گفت؟ بیا خواهرِ من شو🥰😂

اره واقعا فشار کنکور و فشار روحی اومده بود بهش تب و یه حالی بود گفت که این مشکل پیش اومده و درگیر شدم خلاصه 

عزیزم اوکی خواهرت میشم😂❤️

عاشقِ کسایی ام ک انقدر منطقی نظر دادن😂

بابا این بچه عاشقه نمیتونه کلا درس بخونه ک راهکار میدین😂😂

بهش بگو با وجودِ ذهنِ درگیر بخونه پشیمون میشه

فقط سرزنشش نکن گناه داره😉

2706