2733
2734

خیلی پشیمونم ای کاش سال کنکورم دانشگاه فرهنگیان میرفتم ، درسم خوبه واقعا از خودم تعریف نمیکنم.. الان ۴ ماه ک فارغ التحصیل رشته حقوقم از دانشگاه دولتی ولی خوب چ فایده بی کار تو خونه ام حوصله خوندن برا آزمون وکالتو ندارم کلن تو اتاقمم خانوادم فکر میکنن درس میخونم ولی واقعا حوصله ندارم کل روزمو به بطالت میگذرونم .. اگه فرهنگیان میرفتم  حداقل الان بیکار نبودم بعد فارغ التحصیلی .. چرا من پیشرفت نمیکنم آخه ،  از کلاس سوم ابتدایی میگفتم من باید وکیل بشم به تبع همون از رو احساسات انتخاب رشته کردم وکالت خیلی شغل سختیه روحیه قوی میخواد شغل پردردسریه درآمد مشخص نداره خدایااا 😭 این همه درس خوندن و بهترین نمرات حتی تو دانشگاه و ۷ ترمه تموم کردن هیچی نشدم هنوز آزمون وکالت پاییزه فکر نمیکنم قبول بشم  میگن ک خیلی سخته .. 

پ.ن:صرفا خواستم دردو دل کنم همین.افسرده شدم واقعا

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

قوی باشه بقول بابام زمین میخوری بله صددرصد ولی کم نیار بجنگ برای خودتو آیندت حیف واقعاااا عزیزم💙🌱

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱
2728

چن سالته؟نمیتونی مجدد بخونی واسه کنکور؟

خیلیا رو دیدم بعد از گرفتن یه لیسانس،کنکور تجربی شرکت کردن و الان پرستار و پزشک و ماما...هستن

اگه نمیتونی ک یه حرفه یاد بگیر و وارد بازار کار آزاد شو ک درآمدش خوبه(ارایشگری فروشندگی...)

حالا شما بخون واسه وکالت شاید قبول شدی 

حالا شما ک تااینجاشا اومدی میخوای بخاطر حرف بقیه ک میگن سخته ولش کنی ‌ی چندتاسریال امریکایی حقوقی بگیر ببین مث suits و better call saul و اینکه ب بقیه گوش نکن شما فعلا افسرده شدی ک اینارامیگی

بلندشو بروبیرون عصرا ک هواخنکه پیاده روی یاصبح زود .نرم افزار yoga for begginersرا دان کن هرروز توخونه یوگا کارکن 

شبا سریال کمدی ببین تاحالت خوب بشه بیای روفرم بزگرد سردرست شاید قبول شدی شاید دیدی ازپسش برمیای .

تروخدا ولش نکن تلاشتا بکن اگه نتونستی ولش کن

2738
چن سالته؟نمیتونی مجدد بخونی واسه کنکور؟ خیلیا رو دیدم بعد از گرفتن یه لیسانس،کنکور تجربی شرکت کردن ...

۲۳ سالمه 

شرایط دوباره خوندن درواقع کنکور مجدد رو ندارم اصلا روحیشو ندارم 

آره همون آزمون وکالت رو سعی میکنم قبول بشم حالا امسال نشد سال بعد 

ولی به طرز عجیبی ناامیدم 

حالا شما ک تااینجاشا اومدی میخوای بخاطر حرف بقیه ک میگن سخته ولش کنی ‌ی چندتاسریال امریکایی حقوقی بگ ...

درسته واقعا.. حتما تمام سعیمومیکنم نمیتونم واقعا خیلی عذاب میکشم ازاینکه بیکارم از یه جایی به بعد دیگه باید شروع کنم برای آزمون وکالت 

۲۳ سالمه  شرایط دوباره خوندن درواقع کنکور مجدد رو ندارم اصلا روحیشو ندارم  آره همون آزمو ...

اوکی ولی امید مهم ترین چیزه

البته همه همینن؛۷۰ درصد افرادی ک دانشگاه رفتن،شغلشون با رشته شون مرتبط نیس،منم ۲۲ سالمه حسابداری مم تموم کردم ولی کو کار؟؟؟حالا مجدد میخام بخونم واسه کنکور تجربی،البته من امید دارم

شمام امید داشته باش ایشالله وکالت قبولی