2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واسه اینکه وقتی ازدواج کنن از دست غرغرهای مادرشون راحت میشن که چرا زن نمیگیری  توی اطرافیان هم ...

درسته 

یکیش هم اینکه مرد متاهل که خیانت میکنه براش این کار مجازه و بد نیست بخاطر اینکه اکثرا میگن زنش حواسش به شوهرش نبوده مرد هم خوب کرده خیانت کرده در کل همه زنش رو مقصر میدونن و کار مرد رو توجیح میکنن 

اصلا ازدواج راه خیانت مردا رو باز میکنه

2728
درسته  یکیش هم اینکه مرد متاهل که خیانت میکنه براش این کار مجازه و بد نیست بخاطر اینکه اکثرا م ...

دقیقا 

یه برادر مجرد ۴۰ ساله دارم سالهاس که دوست دختر نداره حتی 

قبلنا داشت ولی الان چندین ساله نداره ولی امان از مردهای متاهل و هول 

تازه انگار با ازدواج چشم و گوششون بیشتر وا میشه

2738
من که باور نمیشه یه مردی جراعت کنه اینطوری توی روی زنش بگه میخوام زن بگیرم  سرکاریه ؟؟

میگه مامانم مریضه خوب بشه یا بمیره یه کاری میکنم پشیمون بشی قدر زندگیو بدونی درحالی که من چندین سالع ازدواج کردم باهاش از خونه بیرون نرفتم دست از ارزو هام برداشتم به خاطرش البته خودش دوست نداره به جایی برسم نمیزاره بی اختیارم 

پس کی بچه بیاره ؟پس کی صبح تا شب تو خونه جون بکنه 

عزیزم اون آدمای کثیف میرن زن میگیرن زدگیشونو عادی جلوه میدن اما پشت اون هر گوهی دلشون میخواد میخورن 

آی چیخدی پشمان پشمان گون اولدو اونا دوشمان اوریمده سوز واریدی نه آنام بیلدی نه آتام،🥺🖤
اون دسته هم یا بی پولی و خرج زنشون نمی کنن یا بداخلاقی... مثل شوهر من

چی بگم عزیزم من ک یسریا رومیبینم هم پول دارن هم خیلی زن دوستن بستگی داره توچ خانواده ای بزرگ شدن باچه تربیتی

تازه بعد لو رفتن خیانتاشون دوقورت و نیمشون هم باقیه، توقع داری بیاد چی بگه؟ همشون مدعی ان و رو برنامه هم بگیریشون میگن کاری نکردم.چون مردا کار خودشونو خیانت نمیدونن و عذاب وجدان هم نمیگیرن که تا بخوان تغییر هم بکنن. سبک تربیت و فرهنگ و قوانین اینجورشون کرده و حتی خیلیاشون خودشونو آلت متحرکی میدونن که زنای شیطان صفت این گوگولیا رو از راه به در میکنن و خودشونو حیواناتی فاقد شعور و اراده میدونن چون نغعشون در این نوع فکر رذیلانه هست. ولی در مواقع دیگه خودشونو عقل کل و بالاترین میدونن

2706