2737
2734
نه بمونه بهتره که

برسه به ما؟نمیخوایم بابا اون تا بخواد فوت کنه بچه هاش پیر شدن البته خدا نکنه فوت کنه خدا به خود ادم بده الان وقتشه به بچه هاش کمک مالی کنه اما نمیکنه نه به ما کمک میکنه نه به خواهرشوهرم اینا فقط به برادرشوهرم یه خونه و ماشین دادن

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

با بفیه خواهر برادرا هماهنگ باشین با پول پدرشوهرتون کلی چیز میزای مختلف بخرین و باقصد و عمد جلوش مصرف کنیم استفاده کنین اسم ببرین 😂

اوج غم زنان اونجا مشخص شد که تو فیلم :مجرم عاشق:تانیا قبل خودکشی ظرفارو شسته بود:)
2740

پدرشوهرت بهش چیزی نمیگه؟؟مادرشوهرمنم خیلی بدو خسیسه 

بدجنسه خیلی اما پدر شوهرم بااینکه میبینن هم چیزی نمیگه 

شاید مشکل اینجا باشد که هنوز ؛خودمان را پیدا نکرده ایم اما ؛سال های زیادی رابه دنبال  " دیگری "گشته ایم !...
 تو راه با شوهرم دیدیم یه نفر تو وانتی موز میفروشه ۵ ۶ کیلو خریدیم باهم کنار هم بخوریم با خواهر ...

دوس داره حرصتو  دربیاره، مادرشوهر من که همش شده کتلت و اش رشته باور کنید اصلا مارو دعوت نمیکنه میگه شما دعوتی نیستید بعد دخترش و دامادش همیشه دعوت میکنه و بهترین غذارو براشون درست میکنه بعضیا کلن دس میزارن رو نقطه ضعف و مادرشوهر من میدونه من دعوتیم ولی هیچوقت دعوتم نمیکنه میگه خودتون بیاید 

یک انسان بیشتر به وسیله چیزهایی که نمی‌گوید انسان است تا به وسیله چیزهایی که میگوید
دوس داره حرصتو  دربیاره، مادرشوهر من که همش شده کتلت و اش رشته باور کنید اصلا مارو دعوت نمیکنه ...

ن بابا مدلشه حزصم نمیده اتفاقا عاشق اینه فقط من برم تونشون حتی راضی نسست اون یکی جاریم بیاد خونشون شتم نهار ولی منو خوشحال میشه برم

2706