2733
2734

صد دفاعی پوست رو داغون نمیکنه

کسایی ک تجربشو داشت بگن 

چجوری اصل و فیک رو تشخیص بدم؟ 

خدایا خودت بساز 🌱تو بسازی قشنگتره🌱

من صابونش رو میزدم

خیلی خوب بود

دوباره خریدم مثل اولی نشد

❌️فارغ تحصیل کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی❌️ جدید نیستم. پارسال بخاطر اظهار عقیده م لغو کاربری شدم✌🏼 کاربری قبلیم هم که واسه سال ۹۶ بود بخاطر بحث با خانومی که طرفدار صیغه بود بسته شد. و من الله توفیق😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من صابون تریاک زدم قبلاها ولی رو پوست من نیافتاد کاملا سوخت پوستم  الان دنبال کرم ضد لک خوب هس ...

همینو میگن ضد لک و منافذ میبنده ولی من هنوز دو دلم برا خریدش

2740
برا چی خوبه ؟

من آرایشم رو باهاش میشستم.

پوست رو روشن و یکدست میکرد

❌️فارغ تحصیل کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی❌️ جدید نیستم. پارسال بخاطر اظهار عقیده م لغو کاربری شدم✌🏼 کاربری قبلیم هم که واسه سال ۹۶ بود بخاطر بحث با خانومی که طرفدار صیغه بود بسته شد. و من الله توفیق😊
این ببین جلوشو انگار پاکستانی هست نه مزن از اینا بعدها ممکنه پوستت رو داغون کنه 

کلن کرم تریاک پاکستانیه 

خیلیا راضی بود خیلیا هم میگفتن بده

موندم ب حرف کی کنم

روشن شدنش موندگاره ؟ واس پوست بیکینی و زیر بغل بزنم

چی‌بگم

من خودم سفیدم. اون پوست رو خوب تمیز میکرد و واسه منافذ موثر بود

بیکینی رو نمیدونم. اصلش هم سخت گیر میاد