2737
2734
خدا دختر گلت رو برات حفظ کنه عزیزم هفته ی ۸ که رفتم برای سونوی قلب گفتن جنین ۶ هفته هست وضربان ندار ...

سلامت باشی عزیزم ولی من هنوز سونو جنسیت نرفتم ۲ هفته دیگه باید برم.ولی شگونشو زدی😄😍.ایشالا خدا به زودی یه سالمو صالحش رو نصیب هممون کنه🙏

👌روزگار 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه برادرشوهره مهربونی...خیلی نازن. به هردو جنسیت هم میخوره

آره مریم جون فدات شم،راستی جنسیت نی نی چیه زووود بگو دلمون آب شد😍😍😍

💖خوش اومدی پسرگلم💖خوش اومدی نفسِ مامان💖
البته خیلی کوچیکنا تو عکس بزرگ افتادن

مامی ناز من دیروز اطلس مال بودم طبقه همکفش یه مغازه پر از لباس بارداری بود. هم مجلسی هم مانتو. پیرهن بلوز. خلاصه همه چی داشت. خواستی برو یه سر بزن.

2728
مامی ناز من دیروز اطلس مال بودم طبقه همکفش یه مغازه پر از لباس بارداری بود. هم مجلسی هم مانتو. پیرهن ...

عههه چ خووووب،دستت دردنکنه اودن جرن خیلی خوشحال شدم حتتتما میرم فدات شم ممنون

سلامت باشی عزیزم ولی من هنوز سونو جنسیت نرفتم ۲ هفته دیگه باید برم.ولی شگونشو زدی😄😍.ایشالا خدا به ...

عزیزم من از روی تیکر بارداریتون گفتم دختر

ان شاالله که خدا بهترین رو نصیبتون کنه فرقی نداره دختر پسر بودنش

سالم وصالح باشه فقط وفقط

توکل یعنی اجازه دادن به خداوند که خودش تصمیم بگیرد! تو فقط بخواه و آرزو کن اما پیشاپیش شاد باش! و ایمان داشته باش که رویاهایت هم چون بارانی در حال فرو ریختنند! پیشاپیش شاد باش و شکر گذار چرا که خداوند نه به قدر رویاها بلکه به اندازه ایمان و اطمینان توست که می بخشد!
بالاخره صبح رفتم سونو آنومالی‌.. انتظارم به پایان رسید خداروشکر نی نی سالمه جنسیتم معلوم شد

عزیزم مبارکه به سلامتی 😍😍گل دخمله نی نی ؟؟؟

خوش اومدی آروم جونم ........خدایاشکرت که زمستونمو بهاری کردی 
2738

آره یه دختره نازو شیطونه.

فقط گفت کمرشو نتونستم ببینم یک ماه و نیم دیگه دوباره سونوی مجدد بیا.

دست وپاش،قلب،کلیه،ستون فقرات همه رو دید...

کوچولوی من،عشق و امید من و بابایی هستی. بی صبرانه منتظر اومدنتیم
ای جون لایک کردی بس مبارکه دخمل نازت ان شاالله صحیح وسالم بیادبغلت پرنسست😍😍😍😍

مرسی لیلی جون😍انشالا توهم هرچی میخوای همون باشه در کنار سلامت بودنش

فقط مانیتور سمت خودش بود من هیچی نمیدیدم‌.

بزور گردن کج کردم ببینم بعد یکم چرخوند نشونم داد.تکون تکون میخورد...

دوباره چرخوند سمت خودش

بعد گفت اگه سی دی میخوای ۳۰ تومن میشه😮😐

آره یه دختره نازو شیطونه. فقط گفت کمرشو نتونستم ببینم یک ماه و نیم دیگه دوباره سونوی مجدد بیا. دست ...

بـــح بـــح مبارکه گل دخملت😉😍عکسشو نداری؟؟؟بذا ببینیم

دلم سوخت تازه شنیدم.جسده بنیتا کوچولو رو بعده ۶ روز توی ماشین پیدا کردن.بخاطر گرما وتشنگی و گشنگی تل ...

بله متاسفانه😔منم از صبح براش ناراحتم هی یادم میفته،خدا ب مامان و باباش صبر بده

فقط مانیتور سمت خودش بود من هیچی نمیدیدم‌. بزور گردن کج کردم ببینم بعد یکم چرخوند نشونم داد.تکون تک ...

مبارک باشه عزیزم...انشاالله دختر نازت صحیح و سالم به دنیا بیاد

•  منم امروز رفتم سونوی آنومالی شکر خدا به منم گفت همه چیزش سالمه منم مثل شما مانیتور پشت سرم بود نتونستم چیزی ببینم کلی غصه خوردم که نتونستم وروجکم رو ببینم
‌ مترسک : من مغز ندارم، تو سرم پر از پوشاله دوروتی : اگه مغز نداری پس چه جوری حرف میزنی؟مترسک : نمیدونم ولی خیلی از آدمها هم هستن که بدون مغز یه عالمه حرف میزنن!
2706