2737
2734

سلام مامانی گل خوبین؟؟؟

بیاین تا لحظه زایمانمون باهم باشیم از حالت ها و سونو ها و لحظه های خوبمون بگیم😍😍😍😍

موافقین؟؟؟

💖خوش اومدی پسرگلم💖خوش اومدی نفسِ مامان💖

سلام مامی نازجون تاپیکمون مبارک😍😍😍

خدایِ مهربونم ممنونم که منو دوباره لایقِ مادرشدن دونستی🙏پسملی نازِ مامان؛ من و داداشی وبابایی منتظر دیدن رویِ ماهت هستیم.خدایاخودت مراقبش باش🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینشالله که نی نیهامون به صحیح وسلامت بیان بغلمون واینجا ازلحظات شادمون وسونوهامون وکلی چیزای خوب نی نی تعریف کنیم😄😄😄

خدایِ مهربونم ممنونم که منو دوباره لایقِ مادرشدن دونستی🙏پسملی نازِ مامان؛ من و داداشی وبابایی منتظر دیدن رویِ ماهت هستیم.خدایاخودت مراقبش باش🙏
2728
سلام عزیزم اومدی؟؟ فدات گلم

آره تا عنوان وتوپایین صفحه دیدم میدونستم تاپیک خودمونه سریع پریدم توش😂😂😂لینکشو بزار توتاپیک مهرآسا تابقیه هم بیان..من بلدنیستم هیچ

2738
سلام سلامممم منم اومدم 😍😍😍

سلام خوش اومدی رهاجون..اینشالله این ۹ماه ودرکنارهم باخوبی وخوشی سپری کنیم

سلام خوبین. من تازه عضو آمدم  تو این سایت.توروخدا برام دعا کنید پنج هفته و پنج روزم بود رفتم  دکتر سونو واژینال .دکتر بهم گفت فقط یه ساک حاملگی  کوچیکه  خیلی نگرانم.الان تو هفته ششم  هستم .گذاشتم برم هفته هفتم بعد برم دکتر خیلی میترسم تا حالا کسی  اینجوری بود

خدایا خودت مواظب نی نی تو شکمم باش   آخه دوسش دارم  
2706