2737
2739

اگه دیدید تعریف کنید خیلی جالب و فیلم هندی طوره  😍  لطفا بگبد جریانشون چی بوده

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

بعدش به غلط کردن افتادن! 

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••

وقتی ازدواج کنن دیگه برگشتشون قشنگی نداره از نظر من

طرف رفته دیده خوب نیست برگشته

ما ۵ سال دوس بودیم ۶ ماه کات کردیم بعد ۶ ماه ب هم برگشتیم الان دوتا بچه داریم

این برام شیرینه

کاربر قدیمی هستم کار بر no aks ،،،،، خیلی وقته نبودم از سال ۹۶ عضوم
2738

بنظرم ادم یا نباید ازدواج کنه یا وقتی ازدواج میکنه باید ذهنشو کاملا از فرد قبلی پاکسازی کنه و وارد زندگی یه فرد جدید شه

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎 

همسایه روبرویی ما یه دختر داشت ک قدیم ها یه پسر میخواستش

هر جور شد ندادنش ب این پسره

دختره ازدواج کرد بچه اورد با شوهرش ب مشکل خورد طلاق گرفت

همون پسره ک میخواستش اومد گرفتش و حتی مجردم بود و ازدواج نکرده بود

زنه ام تو عروسیش بچه ش ام بود

بعضی از درها برای همیشه بسته میشن،بقیه به جاهای غیر قابل انتظار باز میشن❤️🤌اونقدر قوی باش که رها کنی،اونقدر عاقل باش که برای آنچه لایقش هستی صبر کنی😊
2706