2737
2739

قبل عید داشتم خودمو میکشتم لاغر بشم ، ولی از بعد ماه رمضان که بازم شروع کردم هی رژیمم و ورزشمو می‌شکنم و دوس دارم فقط بخورم و بخوابم😐🥲...الان وقتی چیزی میخورمم وزنم میره بالا ..چیکاااار کنم باز ارادم قوی بشه 😭😥 ورزشم رو تو خونه انجام میدم ،به نظرتون برم باشگاه ارادم قوی میشه؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگه ورزش دوست داری .اره باشگاه بهت انگیزه میده

من متنفرم از ورزش

نمیتونمم کم بخورم

نمیدونم چی کار کنم وافعا

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
وا چرا ... من فکر میکردم تو خونه آدم اون شوق رو ندارن انجام بده 

خسته شدم

🦋🌺میدانم که اگر کسی را به اشتباه قضاوت کنم،دنیاتمام تلاشش رامی کند تامرادرشرایط او قراردهد،وبگوید درتاریکی بوده ام
منم🥲🥲🥲🥲اولای ماه رمضون انقدر خوب لاغر شده بودم 

من یه لباس قبل عید دادم خیاط دوخت ،بعد ماه رمضان پوشیدم دیدم زیپش به زور می‌ره بالا😐😐😐😐سه کیلو چاق شده بودم 

2740
من یه لباس قبل عید دادم خیاط دوخت ،بعد ماه رمضان پوشیدم دیدم زیپش به زور می‌ره بالا😐😐😐😐سه کیلو چ ...

منم شلوارم به زور تنم میره🥲🥲🥲

حالا میخوام هر روز جدی و سفت و سخت برم پیاده روی

شبی شاید رها کردم جهان پر اضطرابم را.....
اگر می خواین عضو گروه لاغری توی فضای مجازی بشین که  رقابت باشه و انگیزه بالا بره

فک نکنم اینجوری روی من تاثیر بذاره..سه روز تو هفته مهمونم و اونجا همش تعارفات زیاد میکنن نخوری هم ناراحت میشن منم مجبوری یکم میخورم ولی همه رژیمم بهم میخوره 

اگه ورزش دوست داری .اره باشگاه بهت انگیزه میده من متنفرم از ورزش نمیتونمم کم بخورم نمیدونم چی کار ...

آره شش ماه تو خونه ورزش کردم هر روز ..الان انگار به زور با کاردک باید سرپام کنم تا ورزش کنم ...فک کنم باشگاه برم انگیزم بیشتر میشه 

آره شش ماه تو خونه ورزش کردم هر روز ..الان انگار به زور با کاردک باید سرپام کنم تا ورزش کنم ...فک کن ...

قطعا تاثیر داره

کاش منم تنبلی و کنار میزاشتم و میرفتم باشگاه

یه مدت رفتم و پیاده روی ام کردم

خیلی خوب شده بودم..خیلی. 

ولی حیف ول کردم

دقیقا دم عید پارسال بود

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
منم شلوارم به زور تنم میره🥲🥲🥲 حالا میخوام هر روز جدی و سفت و سخت برم پیاده روی

من تو عید یه شلوار لی که خیلی وقته خریدم و تا به حال تن نکرده بودمو میخواستم تنم کنم.

واااای دکمه هاشو به بدبختی بستم..

به خودم قول دادم رژیم بگیرم. ولی تنبلم و پر خور

2706