2733
2739

زن داییم به داییم خیلی ظلم میکنه و داییم سکوت مطلقه ازش میترسه....مادربزرگم میگن براش دعا گرفتن

بنظرتون میشه همچین چیزی؟

زنداییم هیچوقت خونه نیس همیشه خونه مادرضه غذا دذست نمیکنه داییم همیشه اواره س خونه مادربزرگم باید غذا بخوره و....

نه ندارم 

دوست دیونم هر دم و دیقه میره میگبره توهم زده اثر میکنه

یه سکوت معنادار بهتر از حرفای بی‌معنیه ..! 🦋️             شازده‌کوچولو: چرا خاطرات خیلی بی رحمن؟          روباه: چون دستتو میگیرن و میبرن به روزایی که هیچوقت بر نمیگردن :) 🦊🧝🏻                                  بـ‌رگ از درخـ‌ت خـ‌سـ‌تـ‌ــہ مـ‌یـ‌شـ‌د                 پـ‌ایـ‌یـ‌زو بـ‌ــهـ‌ونـ‌ه مـ‌یـ‌کـ‌رد :) 🍂                                                   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اعتقاد به کنار

ولی دیدم کسایی که از زبان بند یا شیرین بیان استفاده کردن تا زندگی خودشونو شوهرشونو بچه هارو خونواده یا چندنفر رو با یه کلمه حرف دهنشونو ببنده و اونافقط مطیع باشن

دوتاازجاریام ب شدت این کارارو میکنن

و خاهرشوهرمم همینطور...

متاسفانه زندگیشون از دور کمی خوب به نظرمیاد ولی وقتی وارد زندگیشون میشی متوجه میشی که چقد داغونن از داخل پوچن....

این کارا عاقبتش خوب نیس

مَن سِپُردَم بِه خودَش،هَرچِه خُــ❤ــدا میخواهَد...
2728

زندگی خودشونه به خودشون ربط داره به دعا این چیزا نیست حتما از وضعیتش راضی هیچی نمیگه وگرنه مردا همیشه زبونشون درازه

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍