2752
2734
عنوان

رفتم گزینش....گزارشم کردن حرام خورم....به همین راحتی🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 1252 بازدید | 65 پست

اونهمه مدرک پزشکی بردی  باورشون نشد؟   خری چیزی هستن آشغالا؟

جوونای  مردمو اول با آزمون ماده ۲۸ میچزونن  بعد توی مراحل مصاحبه میچزونن بعد توی گزینش.   حتی بعد اینکه پیمانی هم شدی بازم بی شرفیشونو نمیذارن کنار.

در من، مریم امیرجلالی پریود شده.‌...................مرز در عقل و جنون باریک است، کفر و ایمان چه به هم نزدیک است، عشق هم در دل ما سردرگم، مثل ویرانی و بهت مردم..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
بخدا به درآمد نیس...بعضیا با عشق معلمی میکنن یکیش خودم

واسه شما هم این گزارشا میدن؟

واسه همه میدن؟😶

زمانی آرامش پیدا میکنی که بفهمی نیازی نیست به هر چیزی واکنش نشون بدی یا به هر حرفی جواب بدی😉 اگه آدم خوبی هستی ،آدم قوی ای هم باش چون به آدمای خوب زیاد ضربه میزنن.تحملت رو ببر بالا...
بخدا به درآمد نیس...بعضیا با عشق معلمی میکنن یکیش خودم

توی یه تاپیکی به یه خانم گفتم معلمی گفت معلم نیستم دبیرم😐به نظرم معلمی شغل شریفیه ادمهای لایق و شریف و متین باید معلم باشن ما فرق اموزگار و دبیر دو میدونیم ولی به همه شون میگن معلم توی اصطلاح عامیانه.معلمی کار هرکسی نیست افرین که عاشق کارتی

آره عزیز دلم درک میکنم ❤ولی خب راهی که استارتر میخواد پیش ببره درست نیست

اخه تا حرف معلمی پیش میاد میگن مگه چقده درآمدش...میدونم مقصرم خود معلما هستن وقتی از زمین و زمان ناله میکنن.

معلمی یه قلب پر از عشقه ،من خودم از الان دلتنگ دخترامم😔

دبیر🌱
توی یه تاپیکی به یه خانم گفتم معلمی گفت معلم نیستم دبیرم😐به نظرم معلمی شغل شریفیه ادمهای لایق و شری ...

درسته بعضیا لول دبیری رو بالاتر میدونن..‌اما واقعا برا من فرقی نداره

بچه باید تواضع رو از معلمش یاد بگیره

دبیر🌱
درسته بعضیا لول دبیری رو بالاتر میدونن..‌اما واقعا برا من فرقی نداره بچه باید تواضع رو از معلمش یاد ...

دبیری چه فرقی داره با معلمی😐😐😐اینا مگه یکی نیستن. اموزگار مال ابتداییه دبیر برا دبیرستان سری اول و دوم.ولی کلا همشون معلم هستن یعنی کسی که علم یاد میده.مگه لفظ دکتر و پزشک فرق داره واسه یه دکتر😐

2706