2733
2739
عنوان

از غصه دخترم دق نکنم خیلی کاره

| مشاهده متن کامل بحث + 1869 بازدید | 85 پست
اگه ایتا داری بیا یه گروه داریم نمیگم خوب خوب میشه ولی هیلی بهترمیشه شایدم خوب بشه 

ادرس بده دارم به همه جا چنگ میزنم شدم یه پیرزن هفتاد ساله از غصه 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شنیدم یک اقای اوتیسم را تو اینستا درمان میکنه فقط زود اقدام کن

کیه اون 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 
2728
اگر بیبی دیجیتاله چرا با قطع مجازی حدودا دوسال و این همه دارو و درمان پیشرفت خیلیییی کنده اگر اتیسمه ...

بی بی دیجیتال خیلی طول میکشه درست شه، برادر زادم تو سه ماه فقط ده بیست کلمه اضافه شده به دایره واژگانش، خیلی زمان‌بره و حوصله میخواد مخصوصا اگر زیر سه سال باشه بچه که دیگه اوووه

تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش، خواهی دید که ان لحظه هرگز نخواهد رسید، خدایا شکرت
اشاره نداره کلام نداره حرف شنوی کمه ...آینده اش چی میشه یعنی نمیتونه بره مدزسه دارم خون گریه میکنم ...

چند سالشه 

تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش، خواهی دید که ان لحظه هرگز نخواهد رسید، خدایا شکرت
بی بی دیجیتال خیلی طول میکشه درست شه، برادر زادم تو سه ماه فقط ده بیست کلمه اضافه شده به دایره واژگا ...

تو میگی ده بیست کلمه میگه کاش اینم می‌گفت لعنتتتتت به من دخترم  رو رها کردم تو فضای مجازی 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
علم خیلی خیلی پیشرفت کرده نگران نباش حتمن راهی هست

علم گوه میگه اتیسم درمان ندارد خب یعنی چی یعنی چی ترا خدا بگو یعنی چی الان همه چی درمان پیدا کرده اماااااا این درد ...چرا پیدا نمیکنه کی پشت ماجرای بدبخت شدن بچه های ماس

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ادرس بده دارم به همه جا چنگ میزنم شدم یه پیرزن هفتاد ساله از غصه 

چند سالش هست؟

درکش از محیط چطوره؟دستورها رو اجرا میکنع؟نگاه چشمی داره؟

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉
ننی دونم من تو خود نی نی سایت شنیدم که یک اقای هست با داروهای گیاهی اوتیسم را درمان میکنه در اینستا ...

اونم دروغه 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706