2733
2739
عنوان

این چه رسم کوفتیو مزخرفیه مد کردین؟عروسی بدون بچه!!

| مشاهده متن کامل بحث + 43230 بازدید | 816 پست
وا یه عده میگن داماد هزینه کرده خب هزینه کرده که کرده از همون اول اونایی را دعوت کنه که بچه ندارن خی ...

دلشون نمیخاد  خرینهایی ک کردن بچه خراب کنه

شاید ۱۰سال پیش همسایه ما از مکه اومد  کارت دادن ک مردم برن جشن گرفته بودن نوشته بودن بچه نیارید  و اینقدر خوب و سنگین برگزار شد ک نگو

اومایم ک میکن بدون بچه نمیشع و اینا همونان ک بچشون میره عروسی میرینه ب جشن مردم و میاد 

وا یه عده میگن داماد هزینه کرده خب هزینه کرده که کرده از همون اول اونایی را دعوت کنه که بچه ندارن خی ...

خوب نه دیگه اونوقت ناراحت میشیم میگیم چرا مارو دعوت نکردن 

شاید از ما خوششون نمیاد 

و .....

اینطوری خودمون تصمیم میگیریم که گوشواره رو هم ببریم یا نه 

هرچی بیشتر میگذره ✨😍♥️بیشتر بهم ثابت میشه💋تو قشنگ ترین اتفاق زندگیم بودی همسرم🔐🥺🧿
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اصلا هزینه ها ب کنار اون شب عروس داماد قشنگترین سب عمرشونه . دوس دارن همه چی ب نحو احسن اجرا بشه و ا ...

خب اون شب خاطره ساز و تنهایی بگیرن مگه مجبورن دعوت کنند 

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
2731
مادرا باید مواظب باشن دیگه .

دقیقا 

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹

خانومایی که بهشون برمیخوره باید بچشونو خیلی خوب تربیت کرده باشن که زود جوگیر نشن حمله کنن به سن اونوقته که میتونید ناراحت باشید از دعوت نشدن بچه هاتون..

ولی بعضی بچه ها خیلی بی ادبن و خانوادشون بیخیال

و انسان به اندازه ی امنیتی که به دیگران میدهد،مومن است🕊
دقیقا👌🏻

🤯🤯🤯😭😭😭😭😭بعد جالبه پدر و مادراشون براشون دستم میزنه که چ کار جالبی کردن 

هرچی بیشتر میگذره ✨😍♥️بیشتر بهم ثابت میشه💋تو قشنگ ترین اتفاق زندگیم بودی همسرم🔐🥺🧿

شیرین بازیهای بچه ها فقط برای پدر و مادراشون جذاب و تو دل بروئه نه بقیه

و انسان به اندازه ی امنیتی که به دیگران میدهد،مومن است🕊
2740
اصلا هزینه ها ب کنار اون شب عروس داماد قشنگترین سب عمرشونه . دوس دارن همه چی ب نحو احسن اجرا بشه و ا ...

بله دقیقا حرفتون رو قبول دارم

یُورولمیشام اِله یورولمیشام کی  اُوزوم اُوزومه یازیخ لیغیم گَلِی

😂😂😂😂🤣🤣🤣

وای دقیقاً 🤣🤣🤣

پسر دایی شوهرم داشت آتیش میسوزوند ، مامانش اومده بود می‌گفت آهنگ گفور گفور بزارین پسرم برقصه 🤣🤣🤣🤣🤣

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹

فامیلای ما زیاد بچه ندارن. بچه هاشونم همه خیلی آروم و بزرگتر از سنشون رفتار میکنن پس به نظرم اشکالی نداره عروسی برن.

ولی اینایی که میگن عروسی مال بچس؛ برای مهمونی بقیه تعیین تکلیف میکنن؛ فحش میدن؛  خجالت نمیکشن و کسی که حداقل سی تومن بابت یه فیلم داده تا دلخواهش باشه رو مسخره میکنن و قطعا بعدا هم کلی حرف مفت دیگه پیدا میکنن؛ میگن همه دقیقا باید همون چیزی رو دوست داشته باشه که من دارم؛ بچه ذاتش شیطنته پس همه عالم باید جورشو بکشن و... اینا رو خودشونم هیچ جا نباید دعوت کرد. شعور بچه هاشون که دیگه مشخصه. حتماااااا تو کارت بنویسید که انشالله کلا قطع رابطه کنن😊😶

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.

ایندشونو خوب بسازن الان ک ۹۵ درصد ازدواجا ب طلاق ختم میشه زندگیشونو ب نحو احسنت بسازن ی عده یادگرفتن دنبال چشو هم چشمی باشن ادم عاقل ک دیگ عروسی نمیگیره کلا ۵ درصد جامعه ما اوضاع مالی خوبی دارن طرف یک میلیارد خرج عروسی میکنه با ۴۰ میلیون میره مستاجری😂

خانومایی که بهشون برمیخوره باید بچشونو خیلی خوب تربیت کرده باشن که زود جوگیر نشن حمله کنن به سن اونو ...

ایول حق 

من وقتی بچمو جایی میبرم همش دنبالشم که خدایی نکرده کاری نکنه که باعث ناراحتی بقیه بشه 

دلشون نمیخاد  خرینهایی ک کردن بچه خراب کنه شاید ۱۰سال پیش همسایه ما از مکه اومد  کارت ...

شما مطمئنی اونا همونا هستن شما از کلمه اخر جمله تون نوشتین معلومه چه شخصیتی دارین 

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
2706