2737
2739
عنوان

امروز اصلا روز خوبی نبود

100 بازدید | 12 پست

صبح که ۸ بیدار شدم اما نمیخواستم روزو ببینم پس خوابیدم تا ۱۲ .چون نمیتونستم روزو تحمل کنم چن وقته حالم بده

بعدش ورزش کردم و مدیتیشن کردم تا حالم بهتر شه یکم.

بعد ناهار خوردم فک کردم خانوادم بیرون خوردن ولی نخورده بودن و بابام اومد خونه فحشم داد ک چرا غذاشو خوردم

بعد با عزیزترین فرد زندگیم دعوام شد و تمام دردودلای چن سالمو زد تو سرم و منم گریه میکردم اصلا واسش مهم نبود و گفت من برم کار دارم تلفنم از روم قطع کرد دیگم اسمس نداد

بعد اومدم کاری ک امروز باید تحویل میدادمو شروع کردم هیچی ازش نفهمیدم و اعصابم خورد شد

گفتم برم حرم امام رضا یکم گریه کنم

رفتم حرم چادرم انداختم رو سرم گریه کنم ی پسره اومد از رو پام رد شد :/ 

فقط 6 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

بعد گفتم بذا یکم خرید کنم حالم بهتر شه رفتم ۴ قلم رژ و هایلایتر خریدم پولام تموم شد

رفتم با دوست قدیمیم شام بخورم اونم ۲۰۰ تومن شد رسما گدا شدم دیگ

دوستمم اصلا مثل قبل نبود سیگار میکشه و دوستشم اورده بوددر حالی ک میخواستم با خودش برم بیرون

ساعت ۱۱ شب هی پیام میدادن اینکاری ک میخواستی تحویل بدی چیشد پس

بعد کسی ک همکارم بود فایلشو فرستاد یعنی فقط ماست مال کرده بود منم گند زدم بهش

تا الانم داشتم کار میکردم ولی فایلم افتضاح شد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

حالا اون وسط عر میزدم خودمو میزدم مامانم فک میکرد بخاطر دعوا با بابامه میگف ناراحت نباش ک بهت گفت مونگول اون کار همیششه نمیدونست من از دست دوستم دلم گرفته.کلا هم رفت و دیگ ن پیامی داد ن حالمو پرسید با اینک پشت تلفن داشتم گریه میکردم

با خودم میگم کاش میخوابیدم هیچ وقت بیدار نمیشدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

حالا فایلمم تموم نشد و اینام فردا میگن چیشد چیشد بفرست دیگ

نمیشه هم انصراف بدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2742

اینجام ک دارم واس خودم حرف میزنم

واقعا چرا انقد زندگی من گ.ه شده

دارم زیر فشار همچی له میشم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

فردام باید صبح زود بیدار شم تا شب کار کنم تا فایلو تحویل بدم

که این زندگی چی بشه اخه

ن دوستی ن رفیقی ن ادمی ک بفهمه من چی میگم

همه هم ازم فرار کردن.امروز دوستم گفت بخاطر اخلاق گ.همه ک همه ازم فرارین :/

من خودم بابت این ماجرا ناراحت هستم.نباید میزد تو سرم

چی بگم خدا ولی این انصاف نبود.اخه من چ اسیبی ب دیگران رسوندم بدبیاری پشت بدبیاری

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بعضی وقتا فکر میکنم من بیفتم بمیرم اصن واس کسی ام مهم هست؟ به این نتیجه میرسم ک ن واقعا

کسی منو از ته دلش دوست نداره :)

دیگ خانوادم دوسم ندارن چ توقعی از بقیه هست

دوس ندارم خودکشی کنم

ولی همینطوری میفتادم میمردم خوب میشد

1
5
10
15
20
25
30
35
40

هی درس بخون از تفریحت بزن ب خودت فشار بیار چیشدم از اخر

هیچی نشدم

این چن تا مقالمم باید شیاف کنم تو خودم. ب چ دردی میخوره اخه 

کی واسش مهمه.هیچکس

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740

رفتم حرم نذر شهید هادی کرده بودم نذرمو دادم بهم نمک دادن البته شهید هادی حاجتمو نداده هنوز من جلوتر دادمش

یزمانی مثل داداشم بود ولی الان اونم دیگ کاری بهم نداره

شایدم حق داره.در کل دختر خوبی نیستم

خسره الدنیا و الاخره

ن از زندگی دنیا لذتی بردم ن اونقد مومن ک بگم اخرتو دارم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

نمازامم ک شنبه یکشنبس یروز میخونم یروز نمیخونم

امروز خوندم ک مثلا روحیم بهتر شه

الان ساعت ۴ و پایان امروز

حالم افتضاحتر

کل ماه رمضونا روزه گرفتم ب کجا رسیدم هیچ جا

نمیدونم دق کردن چه شکلیه؟ ولی فکر کنم دارم دق میکنم این روزا

1
5
10
15
20
25
30
35
40

سال ۹۷ تاپیک زدم دیگ این زندگیو نمیخوام ۵ سال گذشته هر روز خودموگول زدم ن طاقت بیار روزای خوبم میاد حتی تو امضام واس بقیه نوشتم...

اما هیچ وقت نیومد .....

گاهی وقتا میگم کاش همون موقع مرده بودم راحت میشدم ن الان ک دشمن شاد میشم 

وضع روحیم واقعا خرابه

نمیخوام دارو بخورم قبلا خوردم. داروهای سنگین و زیاد

همش گیج و خواب بودم و یبوست و اضافه وزن شدم ۷۹ کیلو لاغر کردم کل پوستم ترک خورد

یبار مامانم ترکامو زد تو سرم گفت با این ترکای شکمت هیچکس نمیگیرتت

نمیدونم کدوم مادری این حرفو میزنه ب بچش

یسری چیزا یهو یادم میاد اعصابم خورد میشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40

چرا بقیه ازم انتظار دارن ادم نرمالی باشم خوب باشم مهربون باشم عصبانی نشم وقتی زشت ترین حرفارو تو عمرم شنیدم وقتی کتک خوردم وقتی تحقیر شدم چرا نمیتونم ی بیمار روانی باشم؟؟ چرا حقشو ندارم

چرا وقتی اشتباه میکنم باهام بد رفتار میکنن چرا کسی درکم نمیکنه.هرکی دیگ جای من بود اینطور رفتارا باهاش میشد الان یا تیمارستان بود یا شوهر میکرد فرار میکرد

من موندم تحمل کردم درس خوندم پیشرفت کنم اما ب جایی نرسیدم

دست خودم نیس گاهی زود عصبانی میشم ب دوستم گفتم گمشو اما بعدش ازش عذرخواهی کردم و خواستم از دلش دربیارم

ولی منو نبخشید هرچی از دهنش درمیومد بهم گفت

شایدم حق دارن تقصیر بقیه نیس ک من تو زندگیم پر از زخمم

هیچوقت اشتباهاتمو  هیچکس به خوبیام نبخشید

اما من همیشه بقیه رو بخشیدم حالشون پرسیدم دوباره باهاشون خوب شدم پا رو غرورم گذاشتم حتی وقتی بدترین حرفارو بهم زدن

اما هیچوقت هیچکس منو نبخشید با اینک میدونستن من تو شرایط نرمالی بزرگ نشدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

دیگه نمیخوام با کسی حرف بزنم نمیخوام ادمارو ببینم نمیخوام از خواب بیدار شم نمیخوام باشم نمیخوام....

1
5
10
15
20
25
30
35
40