2737
2739
عنوان

با این درصدا رتبه کنکورم چند میشه ؟خوایم نمیبره🥺🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 4995 بازدید | 155 پست
خیلی حرفتون اشتباهه ... یعنی چی امید واهی ! خیلی از آدما به خودشون میان و بعد از چند سال به حقشون ...

هر چیزی موقعی داره 

وقتی از وقتش بگذره دیگه ب درد نمیخوره 

دیگ کارشناسی یه رشته پیرا پزشکی تو سن ۳۰ سالگی ب چ درد میخوره؟

یکم فکر کنین لطفا و انقدر ب این بنده خدا جو ندین

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

رهگذرر 😍😍😍😍😍اینا واقعاا درصدای خودته دختر؟؟؟من ذوووق😭😭😭😭خدایا شکرت عالیه عالیییی

شیمی به اون سختی ۲۵؟ بهت افتخار میکنم😭😍از خوشحالی درصدات بغض گردم

دوستم تجربیه میانگین ترازش ۶۴۰۰ هس تازه بزور شیمیو ۲۰ زده

از همین الان خانوم پرستار شدنت مبارک

حیف فیزیک خیلی اسون بوده که کاش اونم یه ۲۰ میزدی

رهگذر 

ببین مثل ادم از همین فردا میشینی برای ترمیم میخونی همههههههه درسارو ترمیم کن

هزینه کن کتاب بخر یا ماجرای منو درسام یا فرمول ۲۰ نگو نه هاااا معدل خیلیی مهمه اگه معدلت بالای ۱۹ بشه احتمالا پزشکی تعهدی ام بیاری

💍♾️ ۱۴۰۲/۱۱/۱۴...گشته ام درجهان و آخر کار دلبری برگزیده ام که مپرس💋روزی که شدی همه زندگیم🧡تو واسم فراتر از عشقی🥲خیلی عاشقتم همسرم😽
رهگذرر 😍😍😍😍😍اینا واقعاا درصدای خودته دختر؟؟؟من ذوووق😭😭😭😭خدایا شکرت عالیه عالیییی شیمی به ا ...

همههههه درسارو ترمیم کنااا اگه نکنی قبول نمیشی دینی ادبیات اینا خیلی مهم دیگ کنکورو بیخیال فقط برا نهایی بخون

💍♾️ ۱۴۰۲/۱۱/۱۴...گشته ام درجهان و آخر کار دلبری برگزیده ام که مپرس💋روزی که شدی همه زندگیم🧡تو واسم فراتر از عشقی🥲خیلی عاشقتم همسرم😽
2728

نگفتم روزه بسیاری نپاید؟

ریاضت بگذرد سختی سر آید؟

پس از دشواری آسانیست ناچار ولیکن ادمی را صبر باید:) ترمیم فراموش نشه

همهه دروس

رهگذر کنکور فرهنگیان چرا ثبت نام کردی تو اگ رتبه یک هم بشی نمیتونی بری بخاطر سن

سلام عزیزم

میانگین درصدتو حساب کردم میشه ۲۶ درصد که ترازِ ۸۰۰۰ کنکور رو به تو میده؛اگه ترمیم کنی و معدلتو به ۱۹ برسونی(بالای ۱۹ منظورم نیس)ترازِ سوابقت میشه ۹۰۰۰

حالا:

۰.۵×۸۰۰۰=۴۰۰۰ و ۰.۵×۹۰۰۰=۴۵۰۰

۴۵۰۰+۴۰۰۰=۸۵۰۰

تراز کلِ تو میشه:۸۵۰۰

این تراز،پارسال رتبه ۲۰۰۰۰ کشوری(نه منطقه)داد؛دیگه خیلی بدشانس باشی(بخاطر سطح سوالات میگم) رتبه ات بشه ۲۲ هزار کشوری که میشه ۱۰ هزار منطقه دو؛قبولیه پرستاریت قطعیه عزیزم(بازم میگم به شرط اینکه معدلتو به ۱۹ برسونی و رسوندن معدل به ۱۹ کار سختی نیس واقعا؛اون ۱۹ به بالاعه که سخته)

موفق باشی

هر چیزی موقعی داره  وقتی از وقتش بگذره دیگه ب درد نمیخوره  دیگ کارشناسی یه رشته پیرا پزش ...

خوب این اعتقاد شماست !

منم معتقدم هر سنی برای دنبال کردن آرزوهامون دیر نیست و سن محدودیت نیست ...

من خودم ۲۹ تازه میشم یه دکتر عمومی ،اوایل ۹۹ درصد آدمای اطرافم حرف شما رو میزدن !ولی به مرور دیدگاه ها عوض شد و ...،یه هر حال اگه فکر میکنید حرفام شعاریه ،نیست !من دارم زندگی میکنم حرفمو ...

اگه ۵۰ سالمم میشد و میدیدم آرزوم یه چیز دیگه ست و ببینم هست میرفتم و میرم پی اش !اتفاقا الان کلی ۳۰ و بالای ۳۰ هستن که کنکور میدن بازم و خیلی با انگیزه تر از بچه های ۱۸ ساله ...

برای آرزوهامون محدودیت تعیین نکنیم ...من اگه حرفی میزنم یا فکر میکنم یا دارم زندگی میکنم با اون حرفم ...

چه فایده ای داره آدم زندگی بکنه ولی ازش نا راضی باشه ،باید بجنگه برای رضایت خاطرش و تسلیم نشه !

اتفاقا من تو یه شرایط بحرانی ای بودم و میخواستم از آرزوهام دست بکشم ،یه دوست نذاشت و ممنونم بابتش ...حرف زدن و واژه ها خیلی تاثیر گذارن ...مراقب یه سری واژه هامون تو مجازی باشیم 👍🏻این حجم از ناامیدی شما بی سابقه ست ...

همین رهگذر تلاش کرده و الان رسیده به این جا ،مگه کمه ؟قطعا نه ...

این جمله میمونه تا حماقتم رو فراموش نکنم !کاش میشد 🫀مو نشونت بدم تا ببینی چقدر تا ته وجودم ریشه کردی ولی نشد 🙃 دلم میخواد یه روزی خشممو روت خالی کنم ...تا دیروز همه جا اسم تو بود،یواش یواش همه چیز برعکس میشه 
2738
وای تو هنوز درگیر کنکوری چرا واقعیت رو نمی‌پذیری ک تو کنکور چیزی نمیشی ولی خب امیدت قابل تحسینه ا ...

امسال قبول میشه درصداش خیلی خوبه فک کنم حداکثر   ۱۴ ۱۵هزار بشه همین امید واهی تا اینجا رسوندش 😏

تو رو خدا منو تعلیق نکنید 
دمتتتتت گرمممم😍 زیستو خیلی خوب زدی چ کردی براش؟؟؟ 

واقعا😢😢😢 اینجا ک خیلی ناامیدم کردن. ...گفتن امید واهی داری برای قبولی 

بنظرت برای تیر امیدی هست بهم ؟ زیست برسونم ب ۷۰ 

شیمی و ریاضی ۵۰ و فیزیک ۲۰ و زمین  ۹۰ این حدودا 

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀
امسال قبول میشه درصداش خیلی خوبه فک کنم حداکثر   ۱۴ ۱۵هزار بشه همین امید واهی تا اینجا رسو ...

🥺🥺🥺🩷🩵🩷🩵 قربونت برم آبجی گلم 

سعی میکنم برای بیشتر بخونم درصدام همه بره روی ۵۰ من توی بدترین شرایط روحی و خانوادگی درس خوندم 

توی بدترین دعواها و ... پای هدفم موندم 

پا نشدم برم دانشگاه آزاد ی رشته الکی یا کاری ک دوست ندارم

میانگینت ۲۰ شده معدلتم خوب شه پرستاری روزانه میشه

اگ تیر زیست رو ۶۰ بزنم شیمی ۵۰ و ریاضی ۵۰ و فیزیک ۲۰رو زمین ۷۰ چی اجی ؟؟؟

2706