2733
2734
عنوان

خواهر شوهر مفت خور

| مشاهده متن کامل بحث + 6773 بازدید | 188 پست
نه اصلا خجالت نکش نصیحت کسی که بعداز ۱۸سال زندگی مشترک داشته و کوچکترین بی احترامی نکردم ولی بیشتر و ...

وقتی بخوام جواب بدم گر میگیرم صدام میلرزه لال میشم تقریبا !منم ۱۳ساله ازدواج کردم ولی فکر کنم این مشکلم ریشه در کودکیم داره خیلی احساس ضعف میکنم 

اینقدر خسیسه همه میدونن چند بار شوهرم بهش گفت یه شب میاییم خونتون نگفت بیا داداش با خنده جواب داد ما ...

خوب همینو تو جمع بگو بهش

ک ما هم از بزرگترا یاد گرفتیم،و الا هر رفتی ی اومدی داری

چیزی ک عوض داره گله نداره،دیگه از موضعت پایین نیا

احترام مسجد به متولیشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بهش بگو داداشت تنها زندگی نمیکنه خونه منم هست. انقد بدم میاد فکر میکنن از خونه داداششون بیشتر از زنش ...

منم با خنده بهش گفتم خونه داداشت کجا بوده اونم تو این خونه بدون اجازه من اب نمیخوره پس ازش بپرس ببین خونش کجاس برو منم ببر 

لطفا برای شادی روح مادرم یه صلوات مهمونش کن خدا عزیزت برات نگه داره🙏🏻🙏🏻
وقتی بخوام جواب بدم گر میگیرم صدام میلرزه لال میشم تقریبا !منم ۱۳ساله ازدواج کردم ولی فکر کنم این مش ...

حواست به بچت باشه

دقیقا منم همینطوری بودم،از کولی بازی طرف مقابل دست و پامو گم میکردم و گریه میکردم

تا دیدم دختر ۴ سالم دقیقا با همین روال پیش میره

اولویتش شده نظر بقیه،کسی بهش چیزی بگه بغض میکنه و استرس میگیره

همه تلاشمو دارم میکنم ک خودمو اصلاح کنم،مبادا اون همه احترام بی جایی ک مامانم بهم یاد داد حتی در حق ظالم و کسی ک حقمو خورده بکنم،منم به خورد بچم بدم و ی روزی بشه مثل الان من

2731
اینجا شوهرت باید پشت شما درمیومد احتمالات حامی نیست ک زبون ایشون درازه

شوهرم نبود وگرنه من هیچ وقت جواب نمیدم همیشه شوهرم جواب خانوادش میده من اصلا چیزی نمیگم 

شوهرم نبود وگرنه من هیچ وقت جواب نمیدم همیشه شوهرم جواب خانوادش میده من اصلا چیزی نمیگم 

چه قدر خوب ،پس دفعه بعد یه جمله سرسنگین بکو بشینه سرجاش بگو ممنون از اینکه ب فکر خانواده هستی فلانی جون ولی همسرم بیاد و با هم صحبت کنیم اگه صلاح دونستیم چرا که نه ولی تا اون موقع خدا خونه ی شما رو ایجاد کنه میاییم اونجا

کاربری دست هشتاد میلیون نفر ب جز شما                             
سخت شد که اینجوری🤦‍♀️

اگه خودش باشه من چیزی نمیگم خودش بی رودرواسی جواب میده ولی خوب شبی خیلی ناراحت شدم وپیامش برا شوهرم فرستادم گفتم خودت تماس بگیر به خواهرت بگو رفتارت وطرز حرف زدنش درست نیست بهش حالی کن اختیار زندگیت در نبودن تو دست کیه

یا هم برا اینکه تیکه انداخته باشی بکو من  با زندگی تو و آقا فلانی ( اسم شوهرش) کاری ندارم ولی ما تو هر چیزی با هم مشورت میکنیم پس ب احترامش تا نیومده هیچ قولی نمیدم  

بزار شوهرش بیوفته ب جونش 

کاربری دست هشتاد میلیون نفر ب جز شما                             
2740
افرین خوب تونستی جواب بدی حالا من بودم لال بودم فقط لبخند میزدمو میگفتم خوش اومدید🙄

هیچ وقت با کسی تعارف نداشته باش حرفت بزن البته من اگه شوهرم بود خودم سکوت میکردم ایشون جوابشون میدادن ولی خوب شوهرم نبودن

باید شوهرتون شاکی بشه   خودتم کمتر برو خونه مادرشوهر   دوری ودوستی    

همیشه شوهرم جوابشون میده من سکوت میکنم خیلی نمیرم از عید تا الان دوبار رفتم ولی اونا خیلی میان خونه من خسته شدم به خدا

بگو اگه میدونی سختمه غذا درست کنم زحمت بکش خونه خودت درست کن ما میایم خونه شما تو هم خواهرشی چ فرقی ...

اقد پرو هست میگه ما خونه نیستیم یا نیایین نمیتونم مهمون داری کنم یا خودم خبرتون میدم که هنوز نداده به کسی بارها شده جوابش این بوده 

بگو اون داداشت همسر منه و ما زندگی مشترک داریم و باهم تصمیم میگیریم که چه اتفاقاتی بیفته  من ...

با خنده بهش گفتم داداشتم وقتی میاد تو خونه ایی که من توش هستم بدون اجازه من اب هم نمیخوره جه برسه مهمون دعوت کنه .البث.به شوهرم پیام دادم گفتم با خواهرت صحبت کن اینجور رفتارش خیلی منو ناراحت کرده

یه جور دیگه میگفتی  مثلا میگفتی اتفاقا داداشت می‌گفت بریم خونه ابجیم  یا میگفتی عزیزم چه ...

عزیرم به خدا برا عیددوعده ناهار یه وعده شام امدن همشون خونه ما بودن شوهرم گفت فلان روز بیاییم خونت با پرویی خیلی جدی گفت من خونه نیستم خواستم خودم خبرتون میکنم که نکرد یه بار من خواستم برم خونش  بهخدا بهم گفت اگه برا شام میخوتی بیایی ما به اندازه خودمون از ظهر برنج داریم گفتم نه برا شب نشینی میام گفت ما شبا دیگه زود می خوابیم یه وقت که خواستیم تا دور وقت بیدار باشیم زنگت میزنم بچه هارو بیار

ومنی که چهارساله خونه داداشم نرفتم

عزیزم چرا خونه من که خواهر شوهرام هفته ایی یکیشون میان 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

2706