2733
2734
عنوان

فضای مجازی

101 بازدید | 25 پست

دوستان . شوهر من دنبال یه زن هرزه هست و اون زن هم دنبال شوهر منه . حالا جالبش اینجاست روزی چند بار آنلاین میشه و شوهرم هم انلاینشو نگاه میکنه . بهش میگم اسمشو حذف کن توی گوشیت میگه نمیکنم  ک من به زن هرزه گفتم شماره شوهرم بلاک کن توی گوشیت  این کارو نکرده  . به نظرتون من چیکار کنم هم زنه بترسه و هم دستش رو شه برام . آخه میگفت شوهرت دنیال منه 

بترس از محاکمه روز قیامت که قاضی اون محاکمه شاهد هم میباشد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مگه کاری هم میتونی بکنی الان جداشون کنی شوهرت میره سراغ یکی دیگه این خانه از پای بست ویران است

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
😶😶 به کجا چنین شتابان چی قراره بشه

بخدا هر روز حرص میخورم . فشار عصبی گرفتم . و هر لحظه توی دلم آتیشه

💔 نمیدونم  فقط غصه نشست  تو دلم😔

خدایا ....؟.......؟.......!!                                              ﺣﻤﺪ ﻭ ﺳﭙﺎﺱ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﯼ است ﮐﻪ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺍﻭ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺍﻭ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﻣﻦ ﻧﺒﻮﺩﻡ !                                       خدایا ...…چه دارد آنکه تو را ندارد ؟؟                                                   و چه ندارد آنکه تورادارد.                                         اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺوعجل فرجهم.                                          
مگه کاری هم میتونی بکنی الان جداشون کنی شوهرت میره سراغ یکی دیگه این خانه از پای بست ویران است

این یکی دیگه به دلش نشسته از بس هرزه هست و آرایش غلیط و مانتو کوتاه قرمز 

2740
💔 نمیدونم  فقط غصه نشست  تو دلم😔

بخدا قسم من هر لحظه غصه توی دلمه . یعنی برم با اون هرزه حرف بزنم آیا نتیجه میگیرم

این یکی دیگه به دلش نشسته از بس هرزه هست و آرایش غلیط و مانتو کوتاه قرمز 

عزیزم‌ از این هرزه ها تو فضای مجازی کم نیست اگه میتونی شوهرت رو درست کن ماشاءالله دل که نیست سر سره است اگر هم نمیتونی عطاش رو به لقاش ببخش

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
عزیزم‌ از این هرزه ها تو فضای مجازی کم نیست اگه میتونی شوهرت رو درست کن ماشاءالله دل که نیست سر سره ...

متاسفانه نمیتونم جدا شم ۳ تا بچه دارم.  بچه هام کوچیکن . احتیاج به مراقبت دارن

بخدا قسم من هر لحظه غصه توی دلمه . یعنی برم با اون هرزه حرف بزنم آیا نتیجه میگیرم

اون هرزه اگه حالیش بود و ذره ایی  وجدان که سمت مرد متاهل لا اقل نمیومد . 😶‍🌫️😭

خدایا ....؟.......؟.......!!                                              ﺣﻤﺪ ﻭ ﺳﭙﺎﺱ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﯼ است ﮐﻪ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺍﻭ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺍﻭ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﻣﻦ ﻧﺒﻮﺩﻡ !                                       خدایا ...…چه دارد آنکه تو را ندارد ؟؟                                                   و چه ندارد آنکه تورادارد.                                         اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺوعجل فرجهم.                                          
2706