2737
2734
عنوان

چندش ترین بچه فامیل😂🤢 خودمم گفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 917 بازدید | 23 پست
نه بابا خانوادش اصلا اینجوری نیستن فک کن مامانه دست کنه تو دماغش بخوره خیلی چندشه خواهر برادری هم ند ...

خب خانوادش بایذ تربیتش کنن🤢🤢

زندگی کسی رو با کارهامون نابود نکنیم شاید سر خودمون اومد
وااای این کارو چرا میکنن؟ برادر زاده من یک سال و نیمه اونم همین کارو می‌کنه بهش بگی نکن بدتر میکنه

اره من دیدیم هی میکنه یعنی خیلی چندشه🤕

میشه راهی دارید بگید خوشگلا واسه سیاهی و گودی زیر چشم چی خوبه میدونی بگو❤️⚘️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

🤣🤣🤣😂😂الهی چه بامزه 

اره بچه خیلی با مزه ای بود چند هفته پیشم عروسیش بود ...الان عکاس شده واسه خودش و خداروشکر خوشبخت و حسابی با کلاس 😅

میگن : کار خوبه خدا بسازه سلطان محمود خر کیه ...🤲
2731

خب بههه ما چه این وقت شب حالمونو بهم زدی هرچیزی رو که نباید بیایی تعریف کنی،الان ما چیکارکنیم

چرا عاقل کند کاری،که باز آرد پشیمانی🫴🏻                              من زخم تو را به هیچ مرهم ندهم🫂🥲
اره من دیدیم هی میکنه یعنی خیلی چندشه🤕

منم حالم بد میشه با اینکه عاشق برادرزادمم

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍

وجدانا حال مارو چرا بهم زدی؟نه والا تا حالا همچین بچه چندشی ندیدم

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
2740

پسر عمم یک سال و نیمشه مامانش رو فرنگی کودک نشونده بودش که پی پی کنه تلفت زنگ میخوره میره همین که بر میگرده میبینه پی پی کردی مالیده به دست و صورت و موهاش معلومم نیست چقد خورده🤢🤢🤢🤢😂

برابه هیچ چیزی  بیشتر از دو بار اشک نریز چون چشمات عادت میکنه♡هر طوری که خودت دوست داری زندگی کن خودتو دوست داشته باش