2733
2739

اول سلام احوال پرسی

بعدش وضعیت تاهل رو میپرسن

بعدشم درخاستشو میدن

یا همون اولش میگن ک از  شماخوششون اونده و اگه اجازه بدین باخاتواده خدمت برسیم چ لحظه قشنگیه واقعا😂

کاربری آقا هستم،،،،پرورده کوردم ایلام خاکمه....
هیچ وقت اینجوری نباید به یه زن بگی چون پرو میشه

شما ک اعصابت تعطیله..لطفا با حرف بی ربط و بی ادبانه اعصاب بقیه رو بهم نریز...و اینجا هم جایشما نیست وسط خانم ها چکار می کتی؟؟؟!!!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهر من وقتی برای بار اول منو دید ،چون با بابام بودم فقط نگاه کرد و جلوی بابام هیچی نگفت ، از همکارای بابامه ، بعد سه روز وقتی از در خونه اومدم بیرون دیدمش ، گفت بعد دیدنتون اومدم در خونتون منتظر بودم بیاید یه سوال بپرسم ، شما قصد ازدواج دارین من با خانواده برسم خدمت پدرتون؟😂منم که ازش خوشم اومده بود گفتم بله ، یه هفته بعد اومدن خواستگاری و سه ماه رفت و امد کردیم تا بشناسیم همو و بعدشم عقد و  عروسی 

دختری از آهار🦚
2731
2738
اگه بگه ازدواج کردی یا نه چی؟ چون میدونه که من مجردم 

اونی ک قصدش ازدواج باشع بهتون میگه مگ اینکه قصد دیگه ای داشته باشع

گفت قصد ازدواج دارم .ولی من گیراییم ضعیفه نمی‌دونم الان خواستگاری کرده یا نه

اشتباه نکنی خاهرم همشون اولش همینو میگن...اگه زمانی بهتون درخاست ازدواج داد نهایتا یکماه برای آشنایی اولیه وقت بذارین بعد خونواده هارو اطلاع بدین اگ قبول نکردو بهونه اورد اون قصد دیگه ای داده

گفت قصد ازدواج دارم .ولی من گیراییم ضعیفه نمی‌دونم الان خواستگاری کرده یا نه

جمله قصد ازدواج. دارم به معنی خواستگاری نیست ها.

کسی که قصد ازدواج داشته باشه سوالاتش بیشتر حالت آشنایی و خواستگاری داره.

اگر تایمی هم باهات میگذرونه سعی میکنه باهات آشنا بشه، سوالاتش در مورد آینده و زندگی مشترک هست

..میخواهی راستی آزماییش کنی ببینی راست میگه یانه...بهش بگو شماره منزل میدم با مادر تشریف بیارید، بعدا یک زمان برای آشنایی بیشتر میگذاریم که خانواده ها هم بتونند با هم آشنا بشن و در جریان باشند.شاید دیدگاه ها باهم هماهنگ نبود، اینطوری زودتر میشه ب نتیجه رسید .

اگر دیدی چرت و پرت جواب داد و طفره رفت بدون اصلا ازدواج قصدش نیست میخواهد دوست بشه خوش بگذرونه بعد ببینیم چی میشه لست.الکی وقتت هدر نده باهاش چون درگیر احساسمیشی ،اون میره و میمونی با کلی ای کاش این کار نمی کردم.

تا اول قضیه است عاقلانه و‌اصولی برو جلو

خودت هم گول نزنی این با بقیه فرق داره،،این با هیچکس فرق نداره

2706