2733
2734

حوصلم سر میره روزا

خودش همش سرکاره 

وقتی هم سرکار نیست با دوستاش وقت می گذرونه

شده بردار شوهرم با دوست هاش میان می شینن بازی می کنن من و بچم باید بریم تو اتاق چند ساعت چند ساعت تا برن شوهرم نمیذاره برم تو جمع زیاد خوشش نمیاد

خودمم هرکار بخوام انجام بدم شوهرم میگه فعلا نمی خواد تو بچه رو بگیر دارم افسردگی می گیرم دیگه به مامانم اینا هم نمی تونم چیزی بگم سرزنشم می کنن

اللهم صلی علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم🤲الان دیگه کاربری دست خودمه فقط(رها)🥰6 اسفند 1402 بهترین تاریخ زندگیم بود پسر عزیزم دنیامو شیرین و رنگی کرد😍❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

باشگاه ثبت نام کن یکی دو ساعتی بچه رو بسپر به مامانت یا مادر شوهرت .برو یه هوایی به سرت بخوره

مهم نیست قفل دست کیه مهم اینه شاه کلید دست خداست. امیدت رو از دست نده .... هیچوقت
2740
از حقت دفاع کن حق زندگی

دفاع هم کنم کسیو ندارم😭

اللهم صلی علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم🤲الان دیگه کاربری دست خودمه فقط(رها)🥰6 اسفند 1402 بهترین تاریخ زندگیم بود پسر عزیزم دنیامو شیرین و رنگی کرد😍❤️
ما زنا بدبختیم والسلام

دقیقا😪

بعدا پشیمون میشین ضعیف میشه آدم.نمیرسه.مگر خیاطی علاقه داشته باشین تو خونه خیاطی کنین بازم با بچه سخ ...

دیگه دارم می پوسم تو خونه خیاطی هم قبلا یچیزایی بلد بودم الان هیچی موندم چیکار کنم

شاغل ها اکثرا میگن خانه داری خوبه.بهترین شغله🌹💚

من هیچ تفریحی ندارم عزیزم

دوست دارم یکم استراحت کنم

یا با یکی وقت بگذرونم

شوهرم منو حتی بیرون هم نمی بره

تو ام آدمی نیاز به تفریح داری چه خوشش بیاد چه نیاد

همش میگه فردا یا آخر هفته ولی تا فرصت پیش میاد میره با دوستاش و میزنه زیر همچیز اگر هک با من باشه امان نداره که ببرتم خونه

دیگه دارم می پوسم تو خونه خیاطی هم قبلا یچیزایی بلد بودم الان هیچی موندم چیکار کنم

تلقین میکنین.بچه من۲سالش هست.وقت سرخاروندن ندارم. حفظ قرآن علاقه دارم.

برین سرکار بچه تون به کی میخواین بسپارین؟

💙💚💛🌹🌸🍀🤲الهم صل علی محمد وآله محمد و عج فرجهم.💙💚💛🌹🌸🍀🤲
2706